Biletomat Koncerty POZNAŃSKIE BETLEJEM

Koncerty: POZNAŃSKIE BETLEJEM

Bilety na koncert

POZNAŃSKIE BETLEJEM

termin

Śr, 06 stycznia 2016 godz. 18:00

miejsce

HWS Arena
Wyspiańskiego 33, 61-553 Poznań

organizator

Good Taste Production sp. z o.o.

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Strefa E

Strefa E

dostępna do
Śr, 06 sty 2016 15:00

49 PLN

Wyprzedane


Strefa D

Strefa D

dostępna do
Śr, 06 sty 2016 15:00

69 PLN

Wyprzedane


Strefa C

Strefa C

dostępna do
Śr, 06 sty 2016 15:00

89 PLN

Wyprzedane


Strefa B

Strefa B

dostępna do
Śr, 06 sty 2016 15:00

99 PLN

Wyprzedane


Strefa A

Strefa A

dostępna do
Śr, 06 sty 2016 15:00

119 PLN

Wyprzedane


Strefa VIP

Strefa VIP

dostępna do
Śr, 06 sty 2016 15:00

149 PLN

Wyprzedane 

📄Poznańskie Betlejem w Hali Arena

TGD + Natalia Kukulska, Natalia Niemen, Kuba Badach i Piotr Cugowski

Do każdego biletu płyta TGD “Kolędy Świata” w prezencie – do odbioru w dniu wydarzenia.

Good Taste Production serdecznie zaprasza na koncert specjalny! Poznańskie Betlejem to projekt z udziałem TGD oraz wybitnych gości: Natalii Kukulskiej, Natalii Niemen, Kuby Badacha, Piotra Cugowskiego oraz Poznańskiego Chóru Chłopięcego. Koncert odbędzie się w ramach VII Poznańskiego Kolędowania. Wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w Święta Trzech Króli – 6 stycznia 2016 roku w Hali Arena.

Ideą koncertu jest okazanie radości z przyjścia na świat Emanuela oraz wiary, której się nie wstydzimy. Chcemy stworzyć wspólnotę, by kolędować, podzielić się opłatkiem oraz przede wszystkim wziąć udział w wyjątkowym, pełnym świątecznego ciepła i wzruszeń wydarzeniu muzycznym. Olśniewające gwiazdy estrady – TGD oraz Natalia Niemen, Natalia Kukulska, Kuba Badach i Piotr Cugowski, wykonają niezwykły, zachwycający różnorodnosścią repertuar, złożony z najpiękniejszych kolęd i pieśni bożonarodzeniowych pochodzących z wielu stron świata.
Na scenie pojawi się kilkadziesiąt osób, a oprawa wydarzenia zostanie zrealizowana z największym rozmachem. Utwory między innymi z Ukrainy, Austrii, Francji, Anglii, Wenezueli, Puerto Rico, Ameryki Północnej, Afryki i oczywiście najpiękniejsze kolędy polskie zostaną wykonane w fenomenalnych, specjalnie na tę okazję przygotowanych aranżacjach. Słowem: publiczność odbędzie wraz z artystami emocjonującą podróż poprzez różne tradycje świętowania Bożego Narodzenia. Będzie tu miejsce zarówno na żywiołową radość, jak i refleksję. Będzie okazja, aby najbardziej wyjątkowy czas w roku przeżyć jak najpełniej i najpiękniej. Razem.
Każdy uczestnik koncertu przy wejściu otrzyma płytę TGD „Kolędy Świata”, program i repertuar koncertu wraz z opłatkiem, którym w odpowiednim momencie uczestnicy koncertu będą się łamać. Wszyscy wspólnie z artystami zaśpiewamy również kilka kolęd.

Przed nami niezwykły wieczór, podczas którego tradycja spotka się ze współczesnością, pop i gospel z muzyką folk, młodzi wokaliści z doświadczonymi artystami. Czas, gdy Ziemia spotyka się z Niebem.

Każdy bilet wstępu możesz wymienić na miesięczny dostęp do 12000 ebooków w Legimi o wartości 32,99 zł. Aby aktywować, wyślij numer biletu na: www.legimi.com/kontakt

Główny sponsor

 

Partnerzy

 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK