Biletomat Koncerty Kraków Przedpremierowy koncert WSRH x DJ Soina x Arach

Koncerty: Przedpremierowy koncert WSRH x DJ Soina x Arach

Bilety na koncert

Przedpremierowy koncert WSRH x DJ Soina x Arach

termin

Pt, 21 Kwiecień 2017 godz. 20:00

miejsce

Klub Studencki Żaczek
Al. 3 Maja 5, 30-063 Kraków

organizator

Simpe Solution Sp. j. / Loża Szyderców

Bilety


Standard

I pula

dostępna do
Pt, 21 kwie 2017 16:00

39 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Przedpremierowy koncert WSRH x DJ Soina x Arach

WSRH (Słoń, Sheller)
DJ Soina
Arach
Wilkolaki
+ support

Szyderap 2: WSRH i BDF w Krakowie! Pierwszy koncert w Polsce z materiałem z nadchodzącej płyty WSRH!

Nareszcie nadeszła wiekopomna chwila, czyli druga edycja najbardziej niegrzecznego festiwalu rapowego w Polsce. SzydeRAP 2 czas zacząć! Kto wystąpi tym razem? Czego, poza doskonałą muzyką, możecie się spodziewać po tym wydarzeniu? Gdzie szukać biletów? O tym poniżej

Nie samą muzyką – chociażby najlepszą! – człowiek żyje, dlatego specjalnie dla Was przygotowaliśmy akcję specjalną. O co chodzi? Do co 5. biletu dołączona jest nagroda od organizatorów i partnerów SzydeRAPU!
Jakich fantów możecie się spodziewać?
Loża Szyderców ufundowała dla Was masę gier i markowych akcesoriów. Artyści rozdadzą Wam płyty, ciuchy i inne gadżety, HopHands – pakiety swojej wirtualnej waluty, a klub wszystko to, co przyda się na imprezie.

X LINE UP:

x WSRH (Shellerini/Słoń) x DJ Soina
x Arach
x WilkoŁaki
x support

Największą gwiazdą będzie oczywiście WSRH, czyli poznańska Wyższa Szkoła Robienia Hałasu. Jesteśmy pewni, że zarówno Słoń, jak i Sheller Was nie zawiodą! Podczas szydeRAPu 2 odbędzie się premiera nowej płyty WSRH - dokładniej drugiej części cyklu ,,Czarne Słońce"!

Poznań tego dnia będzie miał znacznie więcej reprezentantów. Poza WSRH wystąpią WIlkoŁaki, czyli duet Opał i Phonic, a także Arach. Krakowską sceną zawładnie HorrorCore!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.