Biletomat Koncerty Quebonafide - Egzotyka

Koncerty: Quebonafide - Egzotyka

Bilety na koncert

Quebonafide - Egzotyka

termin

Pt, 23 czerwca 2017 godz. 21:30

miejsce

SQ klub
ul. Półwiejska 42, Poznań

organizator

Illegalbreaks

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 23 cze 2017 16:00

40 PLN

Wyprzedane 

📄Koncert Quebonafide w SQ Klub

Quebonafide
DJ Ike & Dj Paragraph 51

wejście: 20:30
koncert: 21:30

afterparty od 23:00 (18+)
wystąpią: DJ Ike & Dj Paragraph 51

Quebonafide - jedna z najpopularniejszych postaci w polskim Hip-hopie. Nietuzinkowe teksty, mnóstwo metafor i odwołań do popkultury i filozofii to tylko niektóre z cech charakterystycznych tego rapera.

Jego twórczość charakteryzuje się świeżym spojrzeniem na rap, niekonwencjonalnym i często eksperymentalnym flow, dopracowaną techniką rymowania, a wszystko to z zachowaniem refleksyjności tekstów. Te cechy łączy w sobie ‚Ezoteryka’ – debiutancki album artysty, pokryty złotem już w pre-orderze.

Pierwsze, oficjalne wydawnictwo Quebonafide, ujrzało światło dziennie w marcu 2015, jednak już w roku 2013 ukazał się pierwszy solowy, wydany własnym nakładem mixtape muzyka. ‚Eklektyka’, bo tak zatytułowana jest produkcja, została świetnie przyjęta zarówno przez słuchaczy jak i recenzentów.

W ciągu trzech lat Quebonafide wraz z Wesołą Ekipą (KrzyKrzysztof, Dj Myszka) zagrali już ponad 300 koncertów, zarówno w Polsce jak i za granicą. Widowiskowe i energetyczne show są uznawane za wizytówkę rapera.

Zamów swój bilet już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK