Biletomat Koncerty Ras Luta & Junior Stress w Elblągu!

Koncerty: Ras Luta & Junior Stress w Elblągu!

Bilety na koncert

Ras Luta & Junior Stress w Elblągu!

termin

Pt, 27 listopada 2015 godz. 20:00

miejsce

Pub Sąsiedzi
1 Maja 48, 82-300 Elbląg

organizator

Pub Sąsiedzi

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 26 lis 2015 23:59

22 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 27 lis 2015 15:00

32 PLN

Wyprzedane 

📄Ras Luta & Junior Stress w Elblągu!

Ras Luta & Junior Stress

Połączone siły dwóch czołowych polskich nawijaczy reggae/dancehall już niedługo w Elblągu!!!

Junior Stress i Ras Luta w przeciągu ostatnich 10 lat wielokrotnie spotkali się na klubowych i festiwalowych scenach w kraju i zagranicą. Nieraz też pracowali wspólnie w studio, wspierając się przy kolejnych swoich produkcjach. Tej jesieni pojawią się na dwóch koncertach na Pomorzu.

Tak jak na początku swojej muzycznej kariery, Ras Luta, Junior Stress i kuba1200 stawiają na klasyczny jamajski patent – dwa deki i jeden mikrofon to wszystko czego potrzebują, żeby zaprezentować to, co najlepsze w polskiej i jamajskiej muzyce reggae.

Start: 20.00
Start koncertu: 21.00

Poza rzeczami nowymi i premierowymi, usłyszeć będzie można oczywiście ulubione kawałki z płyt obu nawijaczy, ich wspólne numery, oraz zobaczyć Juniora i Lutę w tradycyjnej dla muzyki dancehall wymianie wersów, gdzie nawzajem interpretują swoje piosenki – coś, co dotychczas miało miejsce tylko na spontanicznych sound systemowych sesjach.

Ekipa upewni się, że na każdej imprezie będą mieli ze sobą płyty, wlepki i koszulki promujące trasę, na każdej imprezie będzie tez czas, żeby spotkać się z nimi twarzą w twarz. Szykuje się balanga w jamajskim stylu, więc powiedzcie wszystkim znajomym, weźcie zapalniczki i chodźcie sprawdzić tę wyjątkowe wydarzenie!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK