Biletomat Koncerty Raz, Dwa, Trzy - Młynarski

Koncerty: Raz, Dwa, Trzy - Młynarski

Bilety na koncert

Raz, Dwa, Trzy - Młynarski

termin

Śr, 06 czerwca 2018 godz. 19:00

miejsce

Kino Teatr Apollo
ul. Ratajczaka 18, Poznań

organizator

Stowarzyszenie Sportowe Park Tenisowy Olimpia

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Balkon (m.nienumerowane)

Balkon (m.nienumerowane)

dostępna do
Śr, 06 cze 2018 16:00

49 PLN

Wyprzedane


Strefa I (m.nienumerowane)

Strefa I (m.nienumerowane)

dostępna do
Śr, 06 cze 2018 16:00

59 PLN

Wyprzedane 

📄Raz, Dwa, Trzy - Młynarski

Raz, Dwa, Trzy - Młynarski

Raz, Dwa, Trzy - Młynarski - Impreza Towarzysząca Turniejowi Tenisowemu ATP Challenger Poznań Open 2018

Koncert będą zapowiadać Agata Młynarska i Alicja Resich-Modlińska

Zespół, który od lat udowadnia, że można podążać własną drogą, trzymać się własnych pomysłów i estetyki a przy tym osiągnąć popularność, cieszyć się ogromną atencją fanów i nieustającą życzliwością krytyków. Karierę zaczynał na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Nierzadko wymieniany, jako zespół rockowy - wszak występował w Jarocinie. Sympatycy, fani i wielbiciele Raz Dwa Trzy kochają Adama Nowaka i jego zespół za senne bosanowy, kojące rytmy reggaeowe, miękko otulające dźwięki gitar, akordeonu i kontrabasu. Bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja tworzenia i grania to znaki firmowe zespołu. Teksty Adama Nowaka są kunsztownie skonstruowanymi opowieściami z głębokim przesłaniem. Filozoficzne kapsułki, które chce się połknąć, by poszerzyć świadomość. Adam Nowak nie boi się pytań o rzeczy trudne i ostateczne. Jego liryka porusza i pozostaje w słuchaczu. Raz Dwa Trzy to zjawisko. Fenomen. Są twórcami i równie dobrymi interpretatorami. Interpretacje tekstów Agnieszki Osieckiej czy Wojciecha Młynarskiego w wykonaniu Raz Dwa Trzy to jedne z najpiękniejszych i najtrafniejszych spośród dostępnych. Wielokrotnie nominowani do prestiżowych nagród muzycznych, nagradzani, ich albumy niejednokrotnie pokrywały się złotem i platyną.
Koncert ten jest imprezą towarzyszącą Turniejowi Tenisowemu ATP Challenger Poznań Open 2018 cyklicznie rozgrywanemu na poznańskim Golęcinie.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK