Biletomat Koncerty Poznań Raz, Dwa, Trzy - Młynarski

Koncerty: Raz, Dwa, Trzy - Młynarski

Bilety na koncert

Raz, Dwa, Trzy - Młynarski

termin

Śr, 06 Czerwiec 2018 godz. 19:00

miejsce

Kino Teatr Apollo
ul. Ratajczaka 18, Poznań

organizator

Stowarzyszenie Sportowe Park Tenisowy Olimpia

Bilety


Strefa I (m.nienumerowane)

I PULA

dostępna do
Śr, 06 cze 2018 16:00

59 PLN

Wyprzedane


Balkon (m.nienumerowane)

I PULA

dostępna do
Śr, 06 cze 2018 16:00

49 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Raz, Dwa, Trzy - Młynarski

Raz, Dwa, Trzy - Młynarski

Raz, Dwa, Trzy - Młynarski - Impreza Towarzysząca Turniejowi Tenisowemu ATP Challenger Poznań Open 2018

Koncert będą zapowiadać Agata Młynarska i Alicja Resich-Modlińska

Zespół, który od lat udowadnia, że można podążać własną drogą, trzymać się własnych pomysłów i estetyki a przy tym osiągnąć popularność, cieszyć się ogromną atencją fanów i nieustającą życzliwością krytyków. Karierę zaczynał na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Nierzadko wymieniany, jako zespół rockowy - wszak występował w Jarocinie. Sympatycy, fani i wielbiciele Raz Dwa Trzy kochają Adama Nowaka i jego zespół za senne bosanowy, kojące rytmy reggaeowe, miękko otulające dźwięki gitar, akordeonu i kontrabasu. Bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja tworzenia i grania to znaki firmowe zespołu. Teksty Adama Nowaka są kunsztownie skonstruowanymi opowieściami z głębokim przesłaniem. Filozoficzne kapsułki, które chce się połknąć, by poszerzyć świadomość. Adam Nowak nie boi się pytań o rzeczy trudne i ostateczne. Jego liryka porusza i pozostaje w słuchaczu. Raz Dwa Trzy to zjawisko. Fenomen. Są twórcami i równie dobrymi interpretatorami. Interpretacje tekstów Agnieszki Osieckiej czy Wojciecha Młynarskiego w wykonaniu Raz Dwa Trzy to jedne z najpiękniejszych i najtrafniejszych spośród dostępnych. Wielokrotnie nominowani do prestiżowych nagród muzycznych, nagradzani, ich albumy niejednokrotnie pokrywały się złotem i platyną.
Koncert ten jest imprezą towarzyszącą Turniejowi Tenisowemu ATP Challenger Poznań Open 2018 cyklicznie rozgrywanemu na poznańskim Golęcinie.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.