Biletomat Koncerty Łódź REBEKA DAVOS / ŁÓDŹ

Koncerty: REBEKA DAVOS / ŁÓDŹ

Bilety na koncert

REBEKA DAVOS / ŁÓDŹ

termin

Pt, 01 kwietnia 2016 godz. 21:00

miejsce

KLUB BEDROOM
Moniuszki 4a., 90-001 Łódź

organizator

L2L

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Czw, 31 mar 2016 13:38

30 PLN

Wyprzedane


Standard

II pula

dostępna do
Pt, 01 kwi 2016 16:00

35 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄REBEKA DAVOS w Łodzi.

REBEKA DAVOS

Rebeka czyli Iwona Skwarek i Bartosz Szczęsny – autorzy płyty „Hellada” (2013) uznanej za płytę roku przez dziennikarzy Gazety Wyborczej . Zaprezentują długo oczekiwany Materiał , drugą płytę - Davos !Jest to, jak twierdzi grupa, materiał dojrzalszy, choć odrobinę bardziej dziki niż "Hellada”.Jest to krążek pełen różnorodnych piosenek - od melancholijnych po klubowe energetyczne brzmienia. Na “Davos” usłyszeć będzie można wiele osobistych historii i przemyśleń o współczesnym świecie.

Rebeka prezentuje syntetyczne brzemienia rasowe elektro podbite potężnym basem i z nadwyżką tanecznej energii. Iwona Skwarek i Bartosz Szczęsny w wersji na żywo zastępują 10-osobowa orkiestrę. obydwoje ciężko pracują nad brzmieniem live, bo nie chcą po prostu odtwarzać materiału nagranego w studio. Dzięki temu na koncertach Rebeki często może nam się wydawać, że dany utwór słyszymy po raz pierwszy.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.