Biletomat Koncerty Renata Przemyk

Koncerty: Renata Przemyk

Bilety na koncert

Renata Przemyk

termin

Pt, 29 stycznia 2016 godz. 20:00

miejsce

Scena
Al. Franciszka Mamuszki 2 , Sopot

organizator

Antrakt sp. z.o.o.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia Renata Przemyk w innym terminie i miejscu.


 

📄Koncert Renaty Przemyk w klubie Scena

Renata Przemyk

Renata Przemyk konsekwentnie podąża własną drogą, tworząc poisenki zmuszające słuchacza do skupienia się nie tylko na linii melodycznej, ale też na słowie.

Zgrzeszyłby jednak ten, kto powiedziałby, że Renata Przemyk jest tylko wokalistką. W projekcie "Przemyk Akustik Trio" wokalistka odważnie sięga bowiem po gitarę akustyczną, mini akordeon i instrumenty perkusyjne.

"Przemyk Akustik Trio" to projekt bardzo kameralny. Oprócz wokalistki, która w projekcie bywa również instrumentalistką, tworzą go grający na fretlessie i gitarze akustycznej Piotr Wojtanowski oraz grający na głównej gitarze akustycznej Grzegorz Palka. Artyści wspólnie odzierają stare, lubiane utwory z pierwotnych aranżacji, nadając im całkowicie nowy kształt.

Koncert "Przemyk Akustik Trio", choć bardziej nastrojowy od tych, które znamy z dużych sal czy plenerów, jest pełen zaskakujących zwrotów i energii. Wysmakowane rozwiązania aranżacyjne i czytelny głos artystki układają się w harmonijną i czytelną całość, co sprawia, że projekt spotyka się ze wspaniałą, równie spontaniczną jak samo wykonanie, reakcją publiczności. Pisać o tym trudno. Trzeba to po prostu przeżyć!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK