Biletomat Koncerty Poznań Riffertone

Koncerty: Riffertone

Bilety na koncert

Riffertone

termin

Nd, 10 maja 2015 godz. 19:00

miejsce

Blue Note
ul. Kościuszki 79, 61-891 Poznań

organizator

Good Taste Production sp. z o.o.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard (miejsca stojące)

I pula

dostępna do
Pon, 20 kwi 2015 12:10

25 PLN

Wyprzedane


Standard (miejsca stojące)

II pula

dostępna do
Nd, 10 maj 2015 16:00

35 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Riffertone w Poznaniu!

Riffertone

Good Taste Production serdecznie zaprasza na koncert zespołu Riffertone! Melodyjne kompozycje powstałe pod producencką opieką Kuby Badacha zabrzmią w klubie Blue Note 10 maja o godzinie 19:00.

Riffertone zrodził się spontanicznie z inicjatywy Alberta Kokoszewskiego (gitara akustyczna) oraz Jarosława Krużołek (wokal).

Zespół od początku skupił się na autorskim materiale dając kilka małych, kameralnych koncertów na terenie Śląska. W miedzyczasie, domowym sposobem muzycy nagrywali swoje kompozycje, które później zamieszczali na portalu Youtube. Nie był to ostatni upload w ich wykonaniu. W 2011 roku swoje utwory zgłosili do przeglądu zespołów muzycznych "Zrób Głośniej!" organizowanego przez T-mobile.

Już jako laureaci pierwszego etapu konkursu, który odbył sie w klubie Zbigniewa Hołdysa "Chwila da club" mieli możliwość szlifowania swoich umiejętności w „Muzycznej Owczarni” u boku takich autorytetów jak: Wojtek Olszak, Kuba Badach, Piotr Cugowski, Wojtek Pilichowski, Marek Raduli, czy Tomasz Łosowski.

Po warsztatach muzycznych duet miał szczęście ponownie trafić do magicznej "Muzycznej Owczarni", tym razem już jako gość, z całym swoim repertuarem.

W lipcu duet zdobył I-sze miejsce podczas Międzynarodowego Festiwalu „Carpathia 2012” w Rzeszowie, a w sierpniu, na specjalne zaproszenie TVP Polonia, było gościem Dni Otwartych z okazji 60-cio lecia TVP. 26 marca 2013 Riffertone wystąpił w Sali Kongresowej jako support Mick’a Hucknall’a, lidera i wokalisty legendarnej grupy Simply Red. W listopadzie 2013 Riffertone byli supportem polskiej trasy Electric Light Orchestra.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK