Biletomat Koncerty Rita Pax

Koncerty: Rita Pax

Bilety na koncert

Rita Pax

termin

Nd, 13 grudnia 2015 godz. 21:30

miejsce

Cafe Kulturalna
Plac Defilad 1, 00-901 Warszawa

organizator

What's There - Emilia Barabasz

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 12 gru 2015 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 13 gru 2015 16:00

30 PLN

Wyprzedane 

📄Koncert Rity Pax w Cafe Kulturalna

Rita Pax

RITA PAX to przyjemny powiew świeżości na polskiej scenie muzycznej, powstały z inspiracji rockiem lat 60., psychodelią i soulem, przefiltrowanych przez nowoczesną wrażliwość. Muzyka grupy plasuje się pod szyldem „alternatywny rock-soul”, gdzieś pomiędzy dźwiękami kojarzonymi z The Black Keys, Alabama Shakes, Tame Impala czy Hiatus Kaiyote.

Warszawski zespół jest bezpieczną przystanią dla dobrze znanych, doświadczonych muzyków: PAULINY PRZYBYSZ, KATARZYNY PISZEK, braci PIOTRA I PAWŁA ZALEWSKICH oraz JERZEGO MARKUSZEWSKIEGO. Na codzień zaangażowani w różne projekty, starzy przyjaciele postanowili stworzyć bezkompromisowy skład, w którym wszyscy czują się dobrze. Widać to doskonale na scenie – koncerty Rity Pax są pełne wspólnej dobrej energii członków grupy, którą skutecznie zarażają publiczność.

W 2013 roku wydany został znakomicie przyjęty debiutancki album zespołu, zatytułowany po prostu: „RiTa Pax”. Dwa lata później Rita Pax wraca Z NOWĄ PŁYTĄ, „OLD TRANSPORT WONDERS”. Muzycznie krążek ten jest bardziej dojrzały i kompletny od debiutu, zaś w tekstach Pauliny Przybysz realne problemy przeplatają się z retro-futurystycznym science-fiction, a poważne sprawy potraktowane są z nutką ironii.  Bardzo ciekawa to podróż. Dajcie się porwać już 13. grudnia w Kulturalnej!

☛ LINKI:
OFICJALNA STRONA: http://ritapax.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/ritapaxmusic
YOU TUBE: https://www.youtube.com/user/RitaPaxMusic
INSTAGRAM: https://instagram.com/ritapax/
BANDCAMP: ritapax.bandcamp.com

☛ PRASA O RITA PAX:
„Kto lubi Janelle Monae ten ucieszy się, że z u nas też są tacy, którym z połączenia soulu, alternatywy i rocka wychodzą świetne rzeczy.” – Bartek Winczewski „Przekrój”

„Trochę Ameryki, Trochę Europy, trochę białego, trochę czarnego, no i wreszcie – mieszanka retro z awangardą. Taki mix byłby wielkim ryzykiem przy niedostatkach talentu ale Rita Pax to przecież nader udana asocjacja instrumentów i talentów. Brawo!” – Mirosław Pęczak „Polityka”

„Urok tego krążka bierze się z jego wewnętrznych sprzeczności. Raz Rita Pax sięga do tradycji The Beatles, (…) kiedy indziej brzmi po zappowsku, jak Moloko, a za chwilę jej dźwięki kojarzą się z barokowym popem. Za każdym razem brawurowi członkowie grupy pokazują, że rewelacyjny warsztat może iść w parze z niesztampowym spojrzeniem na muzykę.” – Bartek Chaciński „Polifonia” / „Polityka”

Zamów bilety juź teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK