Biletomat Koncerty Gdynia RIVAL SONS

Koncerty: RIVAL SONS

Bilety na koncert

RIVAL SONS

termin

Wt, 15 Sierpień 2017 godz. 19:30

miejsce

Klub Muzyczny Ucho
ul. Św. Piotra 2, 81-347 Gdynia

organizator

P.W. Events

Bilety


Standard

I Pula

dostępna do
Pon, 14 sier 2017 23:59

100 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Wt, 15 sier 2017 16:00

105 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Rival Sons powracają do Polski!

RIVAL SONS
Support: Tiny Taste

19:00 otwarcie drzwi
19:30 support
20:30 Rival Sons

Rock'n'roll nie umarł i nie zapowiada się to w najbliższym czasie! Dopóki istnieją takie zespoły ja RIVAL SONS klasyczne rockowe granie może liczyć na wielu fanów na całym świecie. Ten amerykański zespół, inspirujący się hard-rockiem i bluesem, powstał w 2008 roku. Pierwszy materiał grupy zatytułowany „Before The Fire” powstał rok później. W 2010 roku muzycy podpisali kontrakt płytowy z wytwórnią Earache Records, a wynikiem tej współpracy był krążek „Pressure & Time”. Rival Sons to grupa znana przede wszystkim z wyśmienitych koncertów. Nazywają ich nawet 'najlepszą koncertową kapelą świata'.

O tym, że nie jest to opinia na wyrost będzie można przekonać się już 14 sierpnia we Wrocławiu / Zaklęte Rewiry oraz 15 sierpnia w Gdyni / Klub Muzyczny Ucho.

Gitarzysta Scott Holiday od długiego czasu szukał czegos, co wpasuje się w jego psychodeliczne postrzeganie zamazanych riffów garażowego rocka. Nagle wszystko nabrało sensu, gdy bluesowy wokalista i songwriter Jay Buchanan porzucił solową karierę i na dobre zajął się rock'n'rollem. Jak powiedział sam Holiday, ich spotkanie było dziełem przypadku.

Podczas rutynowego przegladania Internetu natknął się na wokaliste, którego poszukiwał przez ostatnie 12 lat swojego życia. Dalej już poszło z górki. Jay został zaproszony na nagranie wokalu do debiutanckiego "Before the fire" i na dobre zagrzał miejsce w zespole. Efektem współpracy jest 6 albumów i ciagle rosnąca popularnać kapeli.

organizacja: Go Ahead & P.W. Events - koncerty

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.