Biletomat Bilety Kolekcjonerskie Rosalie. - Kraków

Koncerty: Rosalie. - Kraków

Bilety na koncert

Rosalie. - Kraków

termin

So, 08 Grudzień 2018 godz. 20:00

miejsce

Zet Pe Te
Dolnych Młynów 10, 31-124 Kraków

organizator

TBA MUSIC

Bilety


Standard

I PULA

dostępna do
Wt, 11 wrze 2018 09:56

29 PLN

Wyprzedane


Standard

II PULA

dostępna do
Pt, 07 gru 2018 23:59

35 PLN

Wyprzedane


Standard

III PULA

dostępna do
So, 08 gru 2018 16:00

39 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Rosalie. wyrusza w jesienną trasę koncertową

Rosalie.

Drzwi: 19:00. Koncert: 20:00

Sezon rozpoczęła od debiutanckiego albumu, który zaowocował świetnym recenzjami, zwycięstwem w pierwszej edycji plebiscytu Sanki 2018, a także nominacją do nagrody Fryderyka. Latem zagrała m.in. na Open’erze, Audioriver i na czeskim Hip-Hop Kempie. Jesienią wraca do klubów by promować Flashback!

Rosalie. to obecnie najjaśniej świecąca przedstawicielka R&B w Polsce. Album Flashback”, na którym znalazły się m.in. produkcje Chloe Martini, Bartka Kruczyńskiego czy Bitaminy, na powrót przyniósł wiarę w rozwój tego gatunku na naszej scenie.

Od stycznia Rosalie. zagrała blisko 50 koncertów, również zagranicą (w takich miejscach jak choćby berlińska Kantine am Berghain czy kultowe A38 w Budapeszcie). W międzyczasie artystka udzieliła się gościnnie na płytach duetu Rasmentalism, Kuby Sojki czy Suwala. Wspólnie ze Stendkiem (autorem pierwszego utworu z „Flashback”) stworzyła również ścieżkę dźwiękową do jesiennego spotu wizerunkowego telewizji TVN.

Po niezwykle owocnym sezonie letnim, jesienią artystka zapowiada przede wszystkim rozwinięcie koncertowej formuły i kilka kolejnych featuringów. Niespodzianka czeka również kolekcjonerów winyli!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na koncerty: Rosalie.

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.