Biletomat Koncerty Russian Circles

Koncerty: Russian Circles

Bilety na koncert

Russian Circles

termin

So, 22 października 2016 godz. 19:00

miejsce

B90
Ul. Elektryków, 16-061 Gdańsk

organizator

Sopocka Odessa

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 22 paź 2016 16:00

55 PLN

Wyprzedane 

📄Russian Circles w B90!

Russian Circles

Russian Circles to trzyosobowa grupa, która powstała w Chicago pod koniec 2004r., przekształcając się z innego projektu tworzonego przez gitarzystę Mike’a Sullivana, perkusistę Dave’a Turncrantz’a i basistę Colina DeKuiper’a. Z czasem miejsce tego ostatniego zajął Brian Cook.

Muzycy wypracowali swój unikalny styl, w którym – jak mówią członkowie zespołu – istotna jest instrumentalna jedność dźwięków. Dzięki temu Russian Circles proponuje sporą dawkę dojrzałego post-rocka, który charakteryzuje się z jednej strony narracyjną linią melodyczną, stopniowo rozwijającą się wraz z kolejnymi dźwiękami, by z drugiej strony osiągnąć mroczne, agresywne granie, zahaczające o post-metal.

Russian Circles ma na koncie pięć długogrających albumów. Ostatni („Memorial”) w serwisie Metacritic (zbierającym wszystkie anglojęzyczne recenzje i wyciągającym z nich średnią) uzyskał ocenę 88/100, a przez wielu krytyków uznawany jest za najciekawszy materiał w dorobku zespołu. W Gdańsku kapele promować będzie nowe wydawnictwo – „Guidance” – którego premiera zapowiedziana jest na początek sierpnia.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK