Biletomat Koncerty Rysy / Małe Miasta

Koncerty: Rysy / Małe Miasta

Bilety na koncert

Rysy / Małe Miasta

termin

Czw, 15 października 2015 godz. 18:00

miejsce

Klub Scenografia
Zachodnia 81/83, 90-402 Łódź

organizator

Scenografia Klub & Kawiarnia

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 14 paź 2015 23:59

30 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 15 paź 2015 14:00

40 PLN

Wyprzedane 

📄Rysy i Małe Miasta w Łodzi

Rysy, Małe Miasta

Rysy to tegoroczna sensacja polskiej sceny elektronicznej. Małe Miasta konsekwentnie dekonstruują hip-hop nadając mu autorski sznyt. Łączy ich dobre ucho do nośnych melodii, dobre piosenki i… wspólna jesienna trasa!

Otwarcie drzwi - 18:00
Rozpoczęcie koncertu - 19:00

RYSY

Rysy to nowe zjawisko na polskiej scenie elektronicznej. Hipnotyczne rytmy zatopione są w sosie IDM. Eksperyment brzmieniowy przełamany chwytliwą melodią. Taneczny charakter numerów Rys nie gryzie się z intrygującymi opowieściami. Projekt ma bowiem charakter narracyjny i konceptualny, który łączy eteryczne przestrzenie dźwiękowe z energetyczną pulsacją bitów. Rysy są autorskim projektem Wojtka Urbańskiego i Łukasza Stachurko (Sonar Soul) z gościnnym udziałem Justyna Święs (The Dumplings), Baascha i Piotra Zioła.

Debiutancka płyta zespołu będzie miała swoją premierą 4 września 2015. Na albumie „ Traveller” ( U Know Me Records) znajdzie się 10 piosenek w tym znane z EPki Ego: „Brat”, „I Will Fly” „Ego”. Oprócz Justyny Święs na płycie wokalnie będzie się udzielać Basach oraz Piotr Zioła.

MAŁE MIASTA

Od wydania debiutanckiego białego kruka Małych Miast nie minął nawet rok, a tymczasem ten hip-hopowy duet powraca już z nowym krążkiem, którego premiera w październiku. Materiał przedpremierowo prezentowany był na żywo na wszystkich najważniejszych letnich festiwalach, m.in. Open’er, Tauron Nowa Muzyka, Hip-Hop Kemp, Off Festival czy Spring Break. Doceniła go również kultowa amerykańska stacja radiowa KEXP zapraszając zespół do udziału w swoich słynnych sesjach nagraniowych.

Na drugim albumie MM nie zabraknie wyśmienitych gości, będą to między innymi Taco Hemingway, Ras z duetu Rasmentalism, RAU, Don Guralesko, Stasiak czy Wojtek Mazolewski. Premiera drugiej płyty jest ustalona na 9.10.2015

Małe Miasta to bezprecedensowy projekt na polskiej scenie alternatywnej. Muzyka tego tajemniczego duetu producenckiego to mieszanka odważnych elektronicznych brzmień z hip-hopem i eksperymentalnym R&B. Pod koniec 2014 roku w wytwórni Alkopoligamia.com wydali swoją debiutancką płytę ,,MM”, a cały jej nakład rozszedł się już w przedsprzedaży. Na albumie talent i świeżość Małych Miast wzbogacona została udziałem gości jak: Ten Typ Mes, W.E.N.A., ABEL i Klaudia Szafrańska z XXANAXX. Uznanych artystów w wielu przypadkach zachęcili do współpracy remiksując ich utwory na takim poziomie, że żaden z wymienionych twórców nie miał wątpliwości godząc się na udział w płycie. Poza utworami gości z debiutanckiego albumu remiksowali też kawałki Spinache’a czy Night Marks Eletric Trio. Za ten ostatni otrzymali pierwszą nagrodę w konkursie wytwórni U Know Me Records.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK