Biletomat Koncerty RYSZARD WOLBACH. NIGHT IN HARLEM

Koncerty: RYSZARD WOLBACH. NIGHT IN HARLEM

Bilety na koncert

RYSZARD WOLBACH. NIGHT IN HARLEM

termin

Pt, 13 maja 2016 godz. 19:00

miejsce

Hydrozagadka
ul. 11 listopada 22, 03-436 Warszawa

organizator

Progresja

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 12 maj 2016 23:59

28 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 13 maj 2016 16:00

35 PLN

Wyprzedane 

📄Ryszard Wolbach w klubie Hydrozagadka!

RYSZARD WOLBACH

Progresja Music Zone zaprasza na koncert Ryszarda Wolbacha, gościnnie w klubie Hydrozagadka!

Ryszard Wolbach, to postać znana na polskiej scenie muzycznej od 40 lat. Współzałożyciel zespołu BABSZTYL, który zyskał popularność w latach 80-tych. To z jego repertuaru pochodzą takie utwory jak „Hej przyjaciele“, „W siną dal“ i „Kiedy góral umiera“, jeden z późniejszych hitów formacji HARLEM, utworzonej przez Ryszarda Wolbacha w 1993 roku. Był jej liderem do 2009 roku. W tym czasie grupa tworzyła takie przeboje jak: „Kora“, „5:30“ czy „Blues o zdradzie“. Z zespołami BABSZTYL i HARLEM występował wielokrotnie na największych polskich i zagranicznych scenach (Country Piknik w Mrągowie, Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu czy Woodstock). Obecnie realizuje wspólnie z Agencją IDO projekt „Kolory Nadziei“, w ramach którego powstawała pierwsza solowa płyta artysty pod tytułem „Wielki Dzień“.

Recital „Night in HARLEM“ to ekscytująca podróż przez muzyczne fascynacje Ryszarda Wolbacha, utrzymana w konwencji akustycznego grania pełna anegdot i humorystycznych dygresji. To świat ballady, bluesa, country, rocka i muzyki folk. Ten charyzmatyczny, pełen ciepła i niespożytej energii artysta proponuje w swoim 1,5 godzinnym recitalu fascynującą opowieść o miłości, przyjaźni, nadziei i… zdradzie, pisaną piórem wrażliwego poety, kompozytora i wokalisty.

Ryszard Wolbach obchodzi w 2016 roku (o, matko!) 40-lecie swojej działalności artystycznej. Ten jubileuszowy recital artysty jest znakomitą okazją do spotkania z jego licznymi fanami, zarówno w kameralnym pomieszczeniu, jak i na dużej scenie plenerowej, w towarzystwie swojego nieodłącznego zespołu.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK