Biletomat Koncerty RYSZARD WOLBACH. NIGHT IN HARLEM

Koncerty: RYSZARD WOLBACH. NIGHT IN HARLEM

Bilety na koncert

RYSZARD WOLBACH. NIGHT IN HARLEM

termin

Pt, 13 maja 2016 godz. 19:00

miejsce

Hydrozagadka
ul. 11 listopada 22, 03-436 Warszawa

organizator

Progresja

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 12 maj 2016 23:59

28 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 13 maj 2016 16:00

35 PLN

Wyprzedane 

📄Ryszard Wolbach w klubie Hydrozagadka!

RYSZARD WOLBACH

Progresja Music Zone zaprasza na koncert Ryszarda Wolbacha, gościnnie w klubie Hydrozagadka!

Ryszard Wolbach, to postać znana na polskiej scenie muzycznej od 40 lat. Współzałożyciel zespołu BABSZTYL, który zyskał popularność w latach 80-tych. To z jego repertuaru pochodzą takie utwory jak „Hej przyjaciele“, „W siną dal“ i „Kiedy góral umiera“, jeden z późniejszych hitów formacji HARLEM, utworzonej przez Ryszarda Wolbacha w 1993 roku. Był jej liderem do 2009 roku. W tym czasie grupa tworzyła takie przeboje jak: „Kora“, „5:30“ czy „Blues o zdradzie“. Z zespołami BABSZTYL i HARLEM występował wielokrotnie na największych polskich i zagranicznych scenach (Country Piknik w Mrągowie, Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu czy Woodstock). Obecnie realizuje wspólnie z Agencją IDO projekt „Kolory Nadziei“, w ramach którego powstawała pierwsza solowa płyta artysty pod tytułem „Wielki Dzień“.

Recital „Night in HARLEM“ to ekscytująca podróż przez muzyczne fascynacje Ryszarda Wolbacha, utrzymana w konwencji akustycznego grania pełna anegdot i humorystycznych dygresji. To świat ballady, bluesa, country, rocka i muzyki folk. Ten charyzmatyczny, pełen ciepła i niespożytej energii artysta proponuje w swoim 1,5 godzinnym recitalu fascynującą opowieść o miłości, przyjaźni, nadziei i… zdradzie, pisaną piórem wrażliwego poety, kompozytora i wokalisty.

Ryszard Wolbach obchodzi w 2016 roku (o, matko!) 40-lecie swojej działalności artystycznej. Ten jubileuszowy recital artysty jest znakomitą okazją do spotkania z jego licznymi fanami, zarówno w kameralnym pomieszczeniu, jak i na dużej scenie plenerowej, w towarzystwie swojego nieodłącznego zespołu.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK