Biletomat Koncerty Kaliber 44 / Steve Nash & Turntable Orchestra / Wspólna Scena / SeaZone 2016

Koncerty: Kaliber 44 / Steve Nash & Turntable Orchestra / Wspólna Scena / SeaZone 2016

Bilety na koncert

Kaliber 44 / Steve Nash & Turntable Orchestra / Wspólna Scena / SeaZone 2016

termin

So, 11 czerwca 2016 godz. 18:00

miejsce

Opera Leśna
ul. Stanisława Moniuszki 12, 81-829 Sopot

organizator

Portobello Group Sp. z o.o.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia Kaliber 44 / Steve Nash & Turntable Orchestra / Wspólna Scena / SeaZone 2016 w innym terminie i miejscu.

Poszukaj podobnego wydarzenia na listach:


 

📄Seazone Music & Conference!

Steve Nash & Turntable Orchestra
Wspólna Scena
Kaliber44

11 czerwca na scenie, która gościła największe sławy, usłyszymy:

Steve Nash & Turntable Orchestra Symfonicznie, Wspólna Scena, oraz Kaliber 44

Steve Nash & Turntable Orchestra Symfonicznie

Steve Nash & Turntable Orchestra to nowatorski projekt mający na celu połączenie dwóch muzycznych światów – klasycznej muzyki instrumentalnej i sztuki turntablismu, czyli gramofonów obsługiwanych przez DJów. Całość przedsięwzięcia skupia w sobie brzmienia charakterystyczne dla muzyki poważnej, opracowywane jednak za pomocą narzędzi nowych stylów muzycznych, przede wszystkim elektroniki i jazzu. Naturalne dźwięki fortepianu przeplatane są scratchowanymi partiami generowanymi przez gramofony, które pełnią funkcję instrumentów solowych. W projekcie bierze udział 8 najlepszych polskich DJ-ów – mistrzów turntablizmu. Partia fortepianu, padów perkusyjnych, syntezatorów i kontrolerów midi należy do pomysłodawcy i kompozytora projektu – Steve’a Nasha.

Wspólna Scena

Po sukcesie zeszłorocznej trasy, która przeszła do historii z uwagi na wyjątkowe koncerty i legendarne aftery, supergrupa Wspólna Scena powraca aby opowiedzieć historię polskiego hip-hopu, tym razem w Trójmieście. Czterech raperów i dwóch didżejów, bezsprzecznie tworzących filary polskiej sceny, zagra klasyczne nagrania z okresu powstawania tej kultury w naszym kraju, przemieszane z własnymi hitami.
Wystąpią: na mikrofonach Sokół (WWO / TPWC / Prosto), Kosi (JWP), Włodi (Molesta Ewenement / Parias), za gramofonami: DJ Steez (PRO8L3M / Rap History Warsaw) i Mr Krime (U Know Me Records / Północ Centrum Południe). Wydarzenie poprowadzi Stasiak (2cztery7 / Alkopoligamia).
Ponad 20 lat polskiego hip-hopu w formie przekrojowego koncertu podlanego serią anegdot i dawką absurdalnego humoru. "Bierzemy przelew, oddajemy przekaz. Miazga na scenach i bis na afterach".

Kaliber 44

Legenda polskiej sceny hiphopowej, Kaliber 44 powraca z nowym albumem. Koncert w sopockiej Operze Leśnej odbędzie się w ramach trasy koncertowej promującej nowe wydawnictwo. Abradab i Joka mówią: “…Mimo, że chwilę nas nie było, zaczynamy tam, gdzie skończyliśmy. To będzie album dla naszych wiernych fanów, zrobiony w taki sposób, w jaki my czujemy i rozumiemy hip-hop.”

Koncerty rozpoczną się o godzinie 18.00

Koncert jest częścią konferencji SeaZone Music & Conference | 9-11 czerwca 2016, Sopot

Największe w Polsce spotkanie osób związanych z rodzimą i międzynarodową sceną muzyczną. Przez dwa dni ponad 100 prelegentów z kraju i ze świata będzie dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas kilkudziesięciu prelekcji, seminariów, warsztatów i paneli dyskusyjnych. Nie zabraknie również prezentacji najnowszego sprzętu i oprogramowania. Aktywności konferencji odbywają się w kilku prestiżowych lokalizacjach: Sheraton Hotel Sopot, Opera Leśna, Państwowa Galeria Sztuki, Sala Kameralna Teatru Wybrzeże, Galeria Dwie Zmiany, Nowy Dworzec w Sopocie, Hipodrom.

Część wieczorna to blisko 200 artystów: muzyków, wokalistów i DJów, którzy wystąpią w kilkunastu sopockich klubach. Punktem kulminacyjnym muzycznej części SeaZone Music & Conference są koncerty w sopockiej Operze Leśnej. Niepowtarzalne widowisko, którego nie można przegapić.
http://seazonesopot.pl

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na koncerty Seazone Music & Conference

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK