Biletomat Koncerty Selah Sue

Koncerty: Selah Sue

Bilety na koncert

Selah Sue

termin

Czw, 28 maja 2015 godz. 20:00

miejsce

Palladium
ul. Złota 9, 00-019 Warszawa

organizator

Good Music Productions

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

III Pula

dostępna do
Czw, 28 maj 2015 15:03

130 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Selah Sue powraca do Polski!

Selah Sue

Wokalistka powraca z nowym albumem „Reason” i trasą po Polsce!

Wstęp: 19:00
Start: 20:00

Selah Sue, która naprawdę nazywa się Sanne Putseys, nazywana europejskim odpowiednikiem Erykah Badu i Lauryn Hill. Obdarzona nietuzinkową urodą młoda, urodzona w 1989 roku, belgijka była sensacją na rynku muzycznym w 2011 roku, dzięki swojej płycie zatytułowanej Selah Sue. Jej rewelacyjne single This World oraz Raggamuffin podbiły europejskie listy przebojów! Proponowana przez nią mieszanka najlepszej jakości soulu, funku, reggae, rocka, hip-hopu i popu zachwyciła samego Prince'a!

Oczarowany Książę zaproponował Selah supportowanie go w Antwerpii, na co Sue oczywiście przystała. W studiu przy pracy nad debiutancką płytą towarzyszyły jej największe gwiazdy muzyki, jak na przykład Nneka. Produkcyjnie wspomogła ją także sama Meshell Ndegeocello w utworze Mommy oraz Cee-Lo Green (duet w Please). Większość piosenek Selah napisała sama, a pierwsze z nich skomponowała akompaniując sobie na gitarze w wieku 15 lat. Krytycy muzyczni uważają, że Janelle Monae i M.I.A. wyrosła groźna konkurentka, dla której muzyka nie ma żadnych granic. Dwa lata temu jej trasa koncertowa w Polsce wyprzedała się w ciągu kilku tygodni. Artystka powraca z koncertami promującymi najnowszą płytę „Reason”!

www.selahsue.com

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na koncerty Selah Sue

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK