Biletomat Koncerty Shining

Koncerty: Shining

Bilety na koncert

Shining

termin

Wt, 03 listopada 2015 godz. 19:00

miejsce

Klub Muzyczny Liverpool
Świdnicka 37, Wrocław

organizator

P.W. Events

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Pon, 02 lis 2015 23:59

70 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Wt, 03 lis 2015 16:00

75 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Zespół Shining wystąpi we Wrocławiu

Shining

Norweski Shining w listopadzie na koncertach w Polsce: 1.11 Kraków / Fabryka, 2.11 Warszawa / Klub Hydrozagadka, 3.11 Wrocław / Klub Muzyczny Liverpool.

SHINING (Norwegia) metal awangardowy:

O nich można napisać bardzo dużo. Bo rezydujący w Oslo Shining to zespół, po którym można zawsze spodziewać się czegoś niespodziewanego. Dowód? Proszę bardzo. W najdłuższy dzień 2015 roku, czyli przesilenie czerwcowe, 21 czerwca, Jørgen Munkeby, Håkon Sagen, Eirik Tovsrud Knutsen i Tobias Ørnes Andersen zagrali koncert na wysokiej na ponad 700 metrów skale, mając dosłownie parę metrów za sobą przepaść. Są zapisy wideo z tego wydarzenia. Jeśli ktoś ma lęk wysokości, przestrzeni, może lepiej, żeby nie oglądał… A zagrali, jak zwykle, genialnie! Shining słynie z paru rzeczy, w tym z kapitalnych koncertów.

Kapela Jørgena Munkeby'ego gościła u nas niejednokrotnie i zawsze przyjmowana była entuzjastycznie. Najwyraźniej genialnie zwariowana muzyka Norwegów, w której są i black metal, i free jazz, i fusion, i elementy progmetalowe oraz różnorakie eksperymenty dźwiękowe, idealnie trafia w gusta, zwariowanych przecież, Polaków.

Shining wysoko cenią w Norwegii. Kilka lat temu dostali w ojczyźnie muzyczne stypendium od panelu ekspertów, składającego się z muzyków A-Ha, tak, tego od "Take On Me". Norweska formacja ma na koncie sześć albumów, w tym arcydzieło "Blackjazz" (pierwsza dziesiątka notowań płyt w krainie fiordów), a także "One On One", który to album wciąż promuje. Ale spokojnie, na koncercie nie zabraknie kompozycji z wcześniejszych płyt.

http://www.shining.no/

https://www.facebook.com/shiningnorway

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na koncerty Shining

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK