Biletomat Koncerty Shining + Caligula’s Horse

Koncerty: Shining + Caligula’s Horse

Bilety na koncert

Shining + Caligula’s Horse

termin

Nd, 01 listopada 2015 godz. 18:30

miejsce

Fabryka
Zabłocie 23, 30-701 Kraków

organizator

Knock Out Productions

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 31 paź 2015 23:59

65 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 01 lis 2015 15:00

75 PLN

Wyprzedane 

📄Zespół Shining wystąpi w Krakowie!

Shining, Caligula’s Horse

Knock Out Productions, PW Events oraz GoAhead z przyjemnością prezentują koncerty jednego z najoryginalniejszych zespołów metalowych w Europie, zespołu Shining.  Jak by tego było mało Shining zdecydowało, że w roli bezpośredniego supportu zobaczymy zespół Caligula’s Horse.

otwarcie bram: 18:30, start: 19:00

SHINING (Norwegia) metal awangardowy:
O nich można napisać bardzo dużo. Bo rezydujący w Oslo Shining to zespół, po którym można zawsze spodziewać się czegoś niespodziewanego. Dowód? Proszę bardzo. W najdłuższy dzień 2015 roku, czyli przesilenie czerwcowe, 21 czerwca, Jørgen Munkeby, Håkon Sagen, Eirik Tovsrud Knutsen i Tobias Ørnes Andersen zagrali koncert na wysokiej na ponad 700 metrów skale, mając dosłownie parę metrów za sobą przepaść. Są zapisy wideo z tego wydarzenia. Jeśli ktoś ma lęk wysokości, przestrzeni, może lepiej, żeby nie oglądał… A zagrali, jak zwykle, genialnie! Shining słynie z paru rzeczy, w tym z kapitalnych koncertów.


Kapela Jørgena Munkeby'ego gościła u nas niejednokrotnie i zawsze przyjmowana była entuzjastycznie. Najwyraźniej genialnie zwariowana muzyka Norwegów, w której są i black metal, i free jazz, i fusion, i elementy progmetalowe oraz różnorakie eksperymenty dźwiękowe, idealnie trafia w gusta, zwariowanych przecież, Polaków.
Shining wysoko cenią w Norwegii. Kilka lat temu dostali w ojczyźnie muzyczne stypendium od panelu ekspertów, składającego się z muzyków A-Ha, tak, tego od "Take On Me". Norweska formacja ma na koncie sześć albumów, w tym arcydzieło "Blackjazz" (pierwsza dziesiątka notowań płyt w krainie fiordów), a także "One On One", który to album wciąż promuje. Ale spokojnie, na koncercie nie zabraknie kompozycji z wcześniejszych płyt.
Sprawdź jeśli lubisz: The Dillinger Escape Plan, Mike Patton, Ulver, Blindead.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK