Biletomat Koncerty Wrocław Sick of it All + Broken Teeth + Crowned Kings

Koncerty: Sick of it All + Broken Teeth + Crowned Kings

Bilety na koncert

Sick of it All + Broken Teeth + Crowned Kings

termin

Wt, 15 marca 2016 godz. 18:30

miejsce

Alibi
Grunwaldzka 67, 50-996 Wrocław

organizator

Knock Out Productions

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Pon, 14 mar 2016 23:59

70 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Wt, 15 mar 2016 15:00

80 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Sick Of It All przyjadą do Polski

Sick of it All + Broken Teeth + Crowned Kings

Knock Out Productions informuje: amerykańscy hardcore’owcy z Sick Of It All przyjadą do Polski na dwa koncerty. Nowojorska legenda zagra 15.03 we wrocławskim Alibi i 16.03 w warszawskiej Proximie. Razem z Sick Of It All wystąpi brytyjska grupa Broken Teeth z Manchesteru.

Wejście: 18:30
Start: 19:00

Headliner

SICK OF IT ALL (USA) hard core:
Kiedy bracia Kollerowie, Lou (wokal) i Pete (gitara) oraz ich kumpel Armand Majidi (perkusja) w 1986 roku zakładali Sick Of It All, w najśmielszych snach nie przypuszczali, że ich zespół wiele razy okrąży świat dookoła, będzie ozdobą najważniejszych festiwali, będzie zbierał hołdy nie tylko od licznych fanów, lecz również rzeszy zespołów hardcore'owych, jak i metalowych, które inspirowały się dokonaniami nowojorczyków. Po blisko 30 latach istnienia i kultowych płytach, jak choćby "Scratch The Surface", Sick Of It All to niezaprzeczalna awangarda gatunku, żywa legenda, która w żadnym wypadku nie zamierza zwalniać tempa. Niezmiennie z wielką pasją, szczerością i potężną energią kwartet wypluwa w regularnych odstępach kolejną porcję hardcore'owych petard na płytach. Ale prawdziwym żywiołem Sick Of It All są koncerty. Na nich nowojorska legenda pokazuje prawdziwą klasę. Kto zobaczy ich choć raz, nie zapomni tego nigdy. Kapela cały czas promuje płytę "The Last Act Of Defiance" z 2014 roku.

Sprawdź, jeśli lubisz: Terror, Madball, Agnostic Front, Skarhead…

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK