Biletomat Koncerty Gdańsk Skubas

Koncerty: Skubas

Bilety na koncert

Skubas

termin

Pt, 13 marca 2015 godz. 19:00

miejsce

Parlament
ul. Św. Ducha 2, 80-834 Gdańsk

organizator

P.W. Events

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Czw, 12 mar 2015 23:59

40 PLN

Wyprzedane


Standard

II pula

dostępna do
Pt, 13 mar 2015 16:00

45 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Skuba w Parlamencie!

Skubas
Gość specjalny: Sister Wood

Już 13.03 w gdańskim klubie Parlament wystąpi Skubas! Wokalista ma na swoim koncie dwie płyty, debiutanckie „Wilczełyko” zapewniło mu nominację do Fryderyków w kategoriach Debiut Roku oraz Utwór Roku. We wrześniu 2014 roku ukazał się jego drugi krążek "Brzask", na którym znalazł się utwór "Nie mam dla ciebie miłości". Piosenka dotarła do 1. miejsca Listy Przebojów Trójki.

Muzyka Skubasa to niezwykle klimatyczne, akustyczne gitarowe brzmienia o lekko folkowym, grunge’owym charakterze. W swoich autorskich kompozycjach łączy brudne, gitarowe riffy z melancholijnym wokalem, tworząc nostalgiczne, melodyjne piosenki. Na koncertach stawia przede wszystkim na atmosferę i przestrzenne dźwięki.

W tym sezonie Skubas nawiązał współpracę z marką Dilmah w ramach projektu „W rytmie natury”
Zmieniające się pory roku wyznaczają rytm ukazywania się kolejnych jego części. Teledysk do jego utworu "Brzask" ujrzy światło dzienne już na początku lutego.

Cykl "W rytmie natury" to przedsięwzięcie marki Dilmah realizowane z polskimi artystami. Dotychczas zrealizowane klipy do piosenek "Lato 1996" zespołu Mikromusic i "Na wróble" Meli Koteluk obejrzało już ponad 600 tysięcy miłośników dobrej muzyki. Wkrótce cykl wzbogaci się o kolejny, trzeci już teledysk - będzie nim video do utworu "Brzask" Skubasa. "Brzask" to także trzeci singiel promujący ostatnią płytę Skubasa o tym samym tytule.

Oficjalna premiera klipu "Brzask" została zapowiedziana na 3 lutego. 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK