Biletomat Koncerty Kielce Skubas

Koncerty: Skubas

Bilety na koncert

Skubas

termin

Pt, 18 września 2015 godz. 21:00

miejsce

Bohomass Lab
Kapitulna 4, Kielce

organizator

Bohomass Lab

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Nd, 06 wrz 2015 23:59

30 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Pt, 18 wrz 2015 16:00

40 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Skubas w Bohomass Lab

Skubas

Czas przedstawić Wam drugiego artystę, który wystąpi wraz z zespołem podczas rozpoczynającego się właśnie sezonu koncertowego w BOHO!

Będzie nim uczestnik m.in.: Open'er Festival, festiwalu SoundCity w Liverpoolu, Malta Festivalu, Festiwalu w Jarocinie i innych. Współpracownik artystów takich jak np.: Smolik, Novika, Envee, Kayah, 15 Minut Projekt czy Matt Kowalsky...

SKUBAS - bo o nim mowa- to wokalista o wyjątkowej, bardzo charakterystycznej barwie głosu, do tej pory znany głównie z kooperacji ze Smolikiem, tym razem zaskakuje w zupełnie nowej odsłonie.

Muzyka Skubasa to niezwykle klimatyczne, akustyczne gitarowe brzmienia o lekko folkowym, grunge’owym charakterze. Skubas w swoich autorskich kompozycjach łączy brudne, gitarowe riffy z melancholijnym wokalem, tworząc nostalgiczne, melodyjne piosenki. Na koncertach stawia przede wszystkim na atmosferę i przestrzenne dźwięki.

11 września 2012 roku ukazał się debiutancki album Skubasa "Wilczełyko". Album wypełnia lukę na polskiej scenie muzycznej i jest swoistym powrotem do prostoty i autentyczności.

Skubas otrzymał nominację do Fryderyków 2013 w kategorii "Debiut Roku" oraz "Utwór Roku" za singiel "Linoskoczek".

Po koncercie rozpocznie się after party.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK