Biletomat Koncerty Kielce Skubas

Koncerty: Skubas

Bilety na koncert

Skubas

termin

Pt, 18 września 2015 godz. 21:00

miejsce

Bohomass Lab
Kapitulna 4, Kielce

organizator

Bohomass Lab

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Nd, 06 wrz 2015 23:59

30 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Pt, 18 wrz 2015 16:00

40 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Skubas w Bohomass Lab

Skubas

Czas przedstawić Wam drugiego artystę, który wystąpi wraz z zespołem podczas rozpoczynającego się właśnie sezonu koncertowego w BOHO!

Będzie nim uczestnik m.in.: Open'er Festival, festiwalu SoundCity w Liverpoolu, Malta Festivalu, Festiwalu w Jarocinie i innych. Współpracownik artystów takich jak np.: Smolik, Novika, Envee, Kayah, 15 Minut Projekt czy Matt Kowalsky...

SKUBAS - bo o nim mowa- to wokalista o wyjątkowej, bardzo charakterystycznej barwie głosu, do tej pory znany głównie z kooperacji ze Smolikiem, tym razem zaskakuje w zupełnie nowej odsłonie.

Muzyka Skubasa to niezwykle klimatyczne, akustyczne gitarowe brzmienia o lekko folkowym, grunge’owym charakterze. Skubas w swoich autorskich kompozycjach łączy brudne, gitarowe riffy z melancholijnym wokalem, tworząc nostalgiczne, melodyjne piosenki. Na koncertach stawia przede wszystkim na atmosferę i przestrzenne dźwięki.

11 września 2012 roku ukazał się debiutancki album Skubasa "Wilczełyko". Album wypełnia lukę na polskiej scenie muzycznej i jest swoistym powrotem do prostoty i autentyczności.

Skubas otrzymał nominację do Fryderyków 2013 w kategorii "Debiut Roku" oraz "Utwór Roku" za singiel "Linoskoczek".

Po koncercie rozpocznie się after party.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.