Biletomat Koncerty Poznań Smolik / Kev Fox

Koncerty: Smolik / Kev Fox

Bilety na koncert

Smolik / Kev Fox

termin

Pt, 10 marca 2017 godz. 20:00

miejsce

Centrum Kultury Zamek
Święty Marcin 80/82, 61-001 Poznań

organizator

P.W. Events

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Czw, 09 mar 2017 23:59

54 PLN

Wyprzedane


Standard

II pula

dostępna do
Pt, 10 mar 2017 17:00

59 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Smolik / Kev Fox w Poznaniu!

Smolik/Kev Fox

SMOLIK / KEV FOX po rewelacyjnym i wyprzedanym koncercie w Poznaniu w minionym roku wracają do stolicy Wielkopolski! Czekacie na nowości? Przyjdźcie 10.03 do CK Zamek, a usłyszycie kompozycje z nadchodzącego albumu tego duetu!

Smolik i Kev Fox to dwie indywidualności, które łączy niesamowita pasja do pokonywania granic i odkrywania nowych przestrzeni artystycznych. Decyzja o nagraniu wspólnego albumu była naturalnym rozwinięciem współpracy Andrzeja Smolika - znakomitego polskiego producenta i Keva Foxa - brytyjskiego songwrittera. Obecnie SMOLIK // KEV FOX to jeden z najlepiej ocenianych albumów 2015 roku za który artyści odebrali FRYDERYKA w kategorii elektronika i alternatywa. Ich pierwszy singiel RUN przez wielu uznawany jest jako utwór roku. Kolejny singiel to Regretfully Yours z gościnnym udziałem Y (Bokka).
Misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie, niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal KEVA przeciwstawiony minimalistycznemu brzmieniu gitary, i tak charakterystycznemu brzmieniu instrumentów wszelkich, za które odpowiada SMOLIK, z pewnością zabierze słuchaczy w niezwykłą podróż...

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Koncertowy marzec w Poznaniu!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK