Biletomat Koncerty Smolik / Kev Fox - Scenografia

Koncerty: Smolik / Kev Fox - Scenografia

Bilety na koncert

Smolik / Kev Fox - Scenografia

termin

Czw, 03 grudnia 2015 godz. 20:00

miejsce

Klub Scenografia
Zachodnia 81/83, 90-402 Łódź

organizator

Scenografia Klub & Kawiarnia

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 02 gru 2015 23:59

40 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 03 gru 2015 15:00

50 PLN

Wyprzedane 

📄Smolik / Kev Fox - Scenografia w klubie Scenografia!

Smolik / Kev Fox

SMOLIK/KEV FOX to kompletnie nowy projekt, w który zaangażowany jest Andrzej SMOLIK oraz jego przyjaciel z Menchesteru KEV FOX.

Otwarcie drzwi - 19:00, Rozpoczęcie koncertu - 20:00

Pierwszy singiel czyli RUN pomaleńku się rozgrywa w rozgłośniach radiowych. https://www.youtube.com/watch?v=6BJ9IQl6f6Y. Na płycie gościnnie pojawią się: Natalia Grosiak (Micromusic) oraz BOKKA.

SMOLIK/KEV FOX
Dwie indywidualności, które łączy niesamowita pasja do pokonywania granic i odkrywania nowych przestrzeni artystycznych. Poznali się pięć lat temu na koncercie w Warszawie i natychmiast zamknęli się na klika dni w studiu, żeby dać upust wzajemnym fascynacjom muzycznym. W efekcie powstał utwór L.O.O.T., który znalazł się na „4” SMOLIKA.
Postać Keva Foxa jest wciąż otoczona aurą tajemniczości, co ma swoje źródło w charakterystyce komponowanej przez niego muzyki. Zważywszy na częstotliwość z jaką Kev Fox występuje w naszym kraju, nietrudno o stwierdzenie, iż Brytyjczyk upodobał sobie polską publiczność. Współpraca ze Smolikiem przy nagrywaniu utworu “L.O.O.T." tylko pomogła mu w kreowaniu własnej przestrzeni na naszym rodzimym rynku muzycznym. Obecnie KEV FOX i SMOLIK pracują nad wspólną płytą sygnowaną ich nazwiskami. Premiera jesienią. Pierwszy singiel to utwór „RUN”. Misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie, niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal FOXA przeciwstawiony minimalistycznemu brzmieniu gitary, i tak charakterystycznemu brzmieniu instrumentów wszelkich, za które odpowiada SMOLIK z pewnością zabierze słuchaczy w niezwykłą podróż...

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK