Biletomat Koncerty SOBOTA

Koncerty: SOBOTA

Bilety na koncert

SOBOTA

termin

Pt, 17 kwietnia 2015 godz. 23:00

miejsce

Scena
Al. Franciszka Mamuszki 2 , Sopot

organizator

Antrakt sp. z.o.o.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Pon, 13 kwi 2015 17:48

25 PLN

Wyprzedane


VIP (Antresola)

I pula

dostępna do
Pon, 13 kwi 2015 17:48

49 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Pt, 17 kwi 2015 16:00

29 PLN

Wyprzedane


VIP (Antresola)

II Pula

dostępna do
Pt, 17 kwi 2015 16:00

49 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Sobota w Sopocie!

SOBOTA

Michał Sobolewski szerzej znany pod pseudonimem SOBOTA to niezwykle uzdolniony i charyzmatyczny raper/MC.

W roku 1998 został członkiem undergroundowego składu Uquad-Squad, a w 1999 został przyjęty do cieszącego się ogromnym szacunkiem ówczesnych fanów hiphopowych zespołu SNUZ, mającego już na swoim koncie płytę „Razem” (wydaną nakładem SP Records). W tym samym roku SNUZ wraz z SOBOTĄ, pod szyldem wytwórni ESSA Sound/RRX wydał płytę „Towar to sprawdzony maksymalnie czysty”. Ważnym momentem w karierze SOBOTY był udział w nagraniu utworu i teledysku „Stoprocent” w roku 2007, na którym obok SOBOTY wystąpili: Peja, Gural, Borixon i Miodu. Teledysk z ilością ściągnięć przekraczającą 7.500.000 stał się niekoronowanym przebojem lata 2007 i był emitowany przez stację muzyczną 4FunTV.

W lutym 2009 SOBOTA wydał swój mixtape „Urodzony by przegrać, żyje by wygrać”, który spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem przez słuchaczy. W październiku tego samego roku pod patronatem StoproRap wydał swoją pierwszą solową płytę pt. „Sobotaż”, która została uznana przez Hirka Wronę za najlepszą płytę 2009 roku. Autorem oprawy muzycznej tego projektu jest Matheo - jeden z najzdolniejszych polskich producentów hip hopowych, mający na koncie wyprodukowanie przebojowych płyt Tedego, czy Gurala, oraz współpracę ze znanymi raperami ze Stanów Zjednoczonych. 13 lutego odbyła się premiera Sobotażu Superedycji. Superedycja, oprócz samego albumu, zawiera dodatkową płytę na której został umieszczony teledysk STOPROCENT 2 - Sobota feat. Kool Savas, Gural, Wall-e, Rytmus, Bigz, jak również zestaw wszystkich utworów w wersjach acapella i instrumental. W kwietniu 2010 ukazał się drugi teledysk promujący Sobotaż pt. „Tańcz głupia”, sam utwór bez teledysku uzyskał ponad 5 000 000 obejrzeń na youtube. Teledyski były emitowane przez stacje muzyczne 4fun, oraz Rebel TV.

Rok 2011 to wydanie singla z nowej płyty "Do góry łeb - Sobota feat. chór Montu", ten utwór został nagrany dla Michała Materli na XV galę KSW, którą to wygrał. Uczynił też z tego utworu, swoją piosenkę do wyjścia na ring (Mp3 ma ponad 6 000 000 oglądnięć na youtube)
W marcu 2011 wyszedł pierwszy teledysk promujący drugą solową płytę SOBOTY pt. "Gorączka Sobotniej Nocy" pt. "Jesteś już mój, jesteś już moja". Kawałek stał się hitem i w ciągu miesiąca przekroczył liczbę 1 000 000 ściągnięć na youtube.

Drugi solowy album "Gorączka Sobotniej Nocy" miał premierę 8.10.2011
W 2013 roku miał premierę 3 album X PRZYKAZAŃ. To pierwszy tego typu projekt na skalę światową, jeśli chodzi o rap (5 miejsce na liście OLIS). Jest on bardzo kontrowersyjny w pozytywnym sensie. Wykorzystana została muzyka sakralna, artyści weszli do kościołów, nagrali organy i chóry i połączyli z hip hopem. Natomiast nie jest to płyta chrześcijańska. Jest to interpretacja X Przykazań pomnożona przez osobowość Soboty. Nie jest to grzeczny projekt, chociażby przez sam fakt wykorzystania kościołów i połączenia z ulicznym vibem. Każdy z teledysków promujących płytę ma ponad milion wyświetleń. Płytę promowała również seria krótkich filmów, które promowały region.
Sobota obecnie pracuje nad kolejną solową płytą, której premiera jest zapowiedziana na grudzień 2014.

WSTĘP OD GODZ.20:00
SUPPORTY GODZ.20:30
KONCERT GODZ.23:00

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK