Biletomat Koncerty Sobota x RENA x BUCZER na DZIESIĘCIOLECIE GRANIA Dj Seli'ego! Dj Seli x dj Pac1 x Mr. DrumR

Koncerty: Sobota x RENA x BUCZER na DZIESIĘCIOLECIE GRANIA Dj Seli'ego! Dj Seli x dj Pac1 x Mr. DrumR

Bilety na koncert

Sobota x RENA x BUCZER na DZIESIĘCIOLECIE GRANIA Dj Seli'ego! Dj Seli x dj Pac1 x Mr. DrumR

termin

Pt, 12 lutego 2016 godz. 21:00

miejsce

Lux Club
ul. Królowej Jadwigi 9, 87-100 Toruń

organizator

Lux Club

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 12 lut 2016 16:00

20 PLN

Wyprzedane 

📄DZIESIĘCIOLECIE GRANIA Dj Seli'ego

Sobota x RENA x BUCZER na DZIESIĘCIOLECIE GRANIA Dj Seli'ego! Dj Seli x dj Pac1 x Mr. DrumR

Stało się! Takiej imprezy jeszcze Toruń nie widział. Jeden z najlepszych PartyBanger'ów w Polsce obchodzi swój mały jubileusz. Świętować będziemy jego 10 lat na scenie muzycznej. Specjalnie na tą okazję będzie się działo, spodziewajcie się istnego trzęsienia ziemi.

Tutaj nie trzeba dużo mówić, takie imprezy trzeba po prostu przeżyć więc zapraszamy wszystkich, którzy chcą balować razem z Dj Seli!

Rezerwacja stolików w klubie odbywa się na zasadzie wcześniejszej wpłaty 10zł/os. Wpłata jest bezzwrotna.
Zapraszamy do rezerwacji: 517 393 221

Wstęp: 18+ !!

Muzycznie:
xx SOBOTA xx
SOBOTA – jeden z najbardziej popularnych artystów hiphopowych w naszym kraju.
Szczeciński raper może pochwalić się jednymi z największych odsłonięć swoich teledysków w Polsce na youtubie, jednym z rekordowych fanpage'y (800 tys) oraz znakomitą sprzedażą swoich albumów.
Sobota po sukcesie sprzed kilku miesięcy mixtape "Czekając na Sobotę", z którego teledyski od czasu premiery, biły rekordy popularności w rankingach oglądalności na polskim youtube (np. "Jeszcze będzie Hajc" poand 14 mln odsłon) , wychodzi do słuchaczy z nowym Albumem! Najnowszy album to dzieło jednego z najlepszych polskich producentów muzycznych Matheo.

xx RENA xx
Renata Mulinow, czyli po prostu Rena – u r. 13.10.1988 młoda szczecińska raperka, która obecnie kończy prace nad swoją solową płytą, za której produkcję odpowiada Matheo.

xx BUCZER xx
BUCZER a właściwie Paweł Buczkowski Raper już od dekady. Przed powstaniem projektu Północny Toruń nagrał 4 nielegale pod szyldem ekipy 71 Squad , nagrywa również solowe projekty serie "Podejrzany o RAP" vol.1 vol.2 i vol.3 oraz wspólny projekt z Brożasem czyli "PTP Prezentuje B&B - Czas To Pieniądz" z ekipa PTP nagrał 3 albumy: nielegal "Toronto Crunk Style" oraz legalne albumy "Ulice Tego Słuchają" oraz "Wybuchowa Receptura" 24.02.2012 ukazał sie kolejny solowy album artysty pt. 2 OBLICZA krążek jest legalem i można go dostać w dobrych sklepach muzycznych w listopadzie 2012 r miała również premiera najnowszego krążka artysty INFAMOUS mixtape. 2013 rok to kolejno mixtape BOSS, mixtape B&B Prolog, B&B Highway 3 Hell, Legalne wydawnictwo uTRAPiony = darmowy mixtape Lucku Seven oraz kolejny legalnuy krążek ekipy PTP #4 Poezja Twojego Podwórka!
Buczer - Mogę prod. Peter [VIDEO]
https://www.youtube.com/watch?v=_BSO5LkQrng
BUCZER - LUBIĘ TO ( RUDA NA BAR ) feat. ZELO, TOMSON prod. ZELO
https://www.youtube.com/watch?v=nW7liT_olXc

Gramofony:
xx Dj Seli xx
DJ SELI ! reprezentant Torunia obecnie mieszkający w Gdańsku.
Jeden z bardziej rozpoznawalnych "Partyrockerów" w Polsce.Swoją historię z muzyką zaczął w 2006r.i do dziś gra regularnie imprezy w klubach na terenie całej Polski.Jego styl grania setów jest bardzo elastyczny,oscyluje między bangerami obecnych czasów a kultowymi utworami jest również jednym z pionierów Trapowych imprez w kraju a w jego setach można usłyszeć mieszanki takich gatunków muzyki jak:Hip Hop,House,Trap,twerk,Dubstep. Na swoim koncie ma niezliczoną ilość zagranych imprez i koncertów w Polsce jak i za granicą.Swoją obecność zaznaczył na wielu hip hopowych albumach.Jest twórcą sporej ilości mixtejpów :

- Urban mixtape vol.1,2,3
- Dancehall Projekt vol,12 (2008)r.
- Jesteś w blendzie (2011)r.
- Mixtape BOSS Buczer x Dj Seli (2012)r

- Diamante 2Tape & Dj Danek (2013)r.E

- Diamante TRAP Tape (2013)r.

Dj Seli grał na różnych festiwalach muzycznych takich jak: Hip Hop Kemp(Czechy),Nysa hip hop Fest,SHC Element(Sopot) oraz liczne eventy modowe.

Współpracuje na stałe z brandami odzieżowymi takimi jak "Diamante Wear"/"Infamous Team" czy nawet MagicTown-firmą która ma pod swoim szyldem takie światowe marki jak Rocawear,Stussy,Starter i wiele innych.

Jest autorem masowej ilości blendów i remiksów które śmiało wykorzystują również inni dj'e na sowich imprezach lub party setach.
Miał przyjemność grać na jednej scenie z takimi artystami jak:The Roots, Afu-ra,Sobota,Eldo,Mes,,O.S.T.R,Rahim,Pezet,Donguralesko i wielu innych.
Dj Seli należy również do ekipy ''Real Muzik'' która zajmuję się organizacją koncertów hip hopowych.
Obecnie współpracuje na stałe z lokalnymi raperami :PTP/Buczer,Dondi a w weekendy można go usłyszeć w proponowanym klubie.

xx Dj Pac1 xx
Dj Pac1 turntablista ,muzyk od niedawna tez producent.Czlonek Dsc i Bass Pushers. Jego osobowoć twórcza jest zakorzeniona w starym dobrym i bardzo szeroko pojętym hip hopie, funku którego znanym i szanowanym twórcą był już wiele lat temu. Dzięki ogromnemu stażowi i konsekwencji w treningach oraz ciągłemu rozwojowi jego horyzonty muzyczne i twórcze rozwinęły się o wiele dalej niż sam pewnie mógłby przypuszczać . Umiejętności pozwolily na wygranie wielu konkursow dj'skich , oraz zainspiwowały i inspirują do dziś niejednego dj'a w Polsce.Ostatnie 6 lat spedzil w Londynie grajac w wielu czolowych klubach(Cargo ,Mass ,The Pool .Cafe1001,Rhythm Factory) Po powrocie do Polski jest rezydentem w klubie Soda w Bydgoszczy i W toruniu oraz cisnie bassem na terenie calego kraju. Muzyka to iscie taneczny mix poczawszy od Funk,Soul, ,Rap,R'nB przez Muzyke bassowa i nowoczesna elektronike

Perkusja:
Mr.DrumR
Paweł Rogalski czyli Mr.DrumR co w wolnym tłumaczeniu oznacza nawiązując do nazwiska "Pan Bembniorz Rogal", fascynat muzycznego świata perkusyjnego, improwizacji oraz eksperymentowania z rytmem.
Mr. DrumR Artystyczny Rezydent Soda Club & Lounge Bar Bydgoszcz.
Oficjalny Endorser marki Roland Polska
Organizuje Show z udziałem perkusji akustycznej, najnowszej elektroniki Roland Octapad SPD-30 oraz Light Show

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK