Biletomat Koncerty Wrocław Sokół i Marysia Starosta w Alibii

Koncerty: Sokół i Marysia Starosta w Alibii

Bilety na koncert

Sokół i Marysia Starosta w Alibii

termin

So, 19 grudnia 2015 godz. 21:00

miejsce

Alibi
Grunwaldzka 67, 50-996 Wrocław

organizator

L2L

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Pt, 04 gru 2015 14:43

30 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Śr, 16 gru 2015 09:15

35 PLN

Wyprzedane


Standard

III pula

dostępna do
So, 19 gru 2015 15:00

40 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Sokół i Marysia Starosta w Alibii

Sokół, Marysia Starosta

Live2Listen i HipHopKoncert zapraszają do Alibi Club na koncert Sokoła i Marysi Starosty!

Tuż przed świętami, 19 grudnia widzimy się we Wroclawiu!

Wojtek Sokół i Marysia Starosta to duet - zjawisko, które zdążyło już przedefiniować polski hip-hop i wprowadzić do niego nową jakość. Obie ich wspólne płyty, "Czysta brudna prawda" i "Czarna Biała Magia" pokryły się platyną; ich żywe, energetyczne koncerty gromadzą tłumy ludzi w bardzo szerokim przekroju wiekowym. Pozornie, i w teorii te dwa muzyczne światy - szorstkiego, brutalnego rapu i eterycznego, kobiecego popu do siebie nie przystają. W praktyce zdążyły już stworzyć nową jakość w polskiej muzyce - wysmakowany, wielogatunkowy hip-hop, który nie boi się czerpać z elektroniki, rocka i dźwiękowych eksperymentów, nigdy przy tym nie tracąc swojego rapowego charakteru.

Skład koncertowy uzupełnia Dj Steez, znany z projektów PRO8L3M, Niewidzialna Nerka oraz Rap History Warsaw. Na żywo można usłyszeć zarówno materiał z ich obu wspólnych płyt, jak i kultowe utwory z okresu całej kariery Wojtka (WWO, TPWC i inne). Koncert ma także wyjątkową oprawę wizualną - podczas całego występu na specjalnie przygotowanych ekranach wyświetlane są kontrolowane przez DJ Steeza perfekcyjnie zgrane z muzyką wizualizacje, które stały się już wizytówką grupy podczas trasy promującej ostatni album.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK