Biletomat Koncerty Soniamiki

Koncerty: Soniamiki

Bilety na koncert

Soniamiki

termin

Czw, 24 listopada 2016 godz. 20:00

miejsce

Szuflada 15
Wolności 15, Chorzów

organizator

Szuflada 15

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia Soniamiki w innym terminie i miejscu.


 

📄Soniamiki w klubie Szuflada 15!

Soniamiki

Soniamiki, dla przyjaciół Zosia Mikucka, to multiutalentowana artystka, która oferuje bajkowy synth pop w surowym wydaniu przyprawiony nutami melancholijnej afirmacji. Mieszkająca obecnie w Łodzi wokalistka wydała do tej pory dwie płyty jedną w Niemczech ("7pm"), drugą w Polsce (SNMK). Inspiracją dla nowego albumu jest, ukochany przez Soniamiki, Federico Fellini. Jego wiara w potęgę ludzkiej wyobraźni, wolność wyboru i możliwość wpływania na swoje życie jest niezmiennie pożywką dla twórczości Zosi. Za pracę nad Federico odpowiedzialna jest sama artystka. Album nagrany został w Radiu Łódź a zmiksowany przez Lukasa Leonhardta, berlińskiego producenta, z którym Soniamiki pracuje od początku swojej kariery.

Pierwszym singlem promującym wydawnictwo jest utwór Fantazi. Federico to album o szczęściu, sile osobowości i dobrym locie "na głowie". O mocy!!! O tym, że sami stwarzamy swoje życie szukając własnej "fali". Złote, piękne życie. Chmury i Gwiazdy o które trzeba dbać. Ale jest tu też obsesja przemijania. Jest melancholijne poszukiwanie metody na zatrzymanie czasu - "takiego pięknego lata i ciepłej nocy". Album zawiera baśń, którą każdy może sam dla siebie opowiedzieć.- opowiada o albumie Soniamiki.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK