Biletomat Koncerty Sophie Ellis Bextor

Koncerty: Sophie Ellis Bextor

Bilety na koncert

Sophie Ellis Bextor

termin

Śr, 08 marca 2017 godz. 20:00

miejsce

Progresja
Fort Wola 22, 01-258 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 07 mar 2017 23:59

105 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 08 mar 2017 09:28

120 PLN

Wyprzedane 

📄Sophie Ellis Bextor w Warszawie!

Sophie Ellis Bextor

Wejście 19:00
Start 20:00

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Sophie Ellis-Bextor! Wokalistka wystąpi 8 marca w warszawskiej Progresji!

Sophie Ellis-Bextor to jedno z najważniejszych nazwisk w świecie muzyki pop. Artystce największą popularność przyniosły taneczne przeboje , takie jak „Murder On The Dancefloor’, „Me And My Imagination’, czy „Music Gets The Best Of Me’. Wokalistka pojawia się gościnnie w singlach „Groovejet (If This Ain’t Love)” ze Spillerem, „Not Giving Up On Love” z Arminem Van Buurenem czy „Can’t Fight This Feeling” z Juniorem Calderą.

W 2014 roku Sophie Ellis-Bextor postanowiła ukierunkować kolejny album „Wanderlust” na nieco bardziej alternatywną ścieżkę – płyta odbiega od wcześniejszych, bardzo tanecznych przebojów. Wydany w tym roku krążek „Familia” jest kontynuacją muzycznej drogi wokalistki – brytyjski „The Guardian” napisał o płycie: “Przemodelowanie swojej kariery to najlepsze, co przydarzyło się Sophie Ellis-Bextor.

Na warszawskim koncercie usłyszycie zarówno nowe utwory wokalistki, jak i doskonale znane przeboje. Nie możecie tego przegapić!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Koncertowy marzec w Warszawie! Muzyka jest kobietą - KONCERTY!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK