Biletomat Bilety Kolekcjonerskie SORRY BOYS - AMOR TOUR

Koncerty: SORRY BOYS - AMOR TOUR

Bilety na koncert

SORRY BOYS - AMOR TOUR

termin

Pt, 09 Marzec 2018 godz. 20:00

miejsce

Wytwórnia
Łąkowa 29, 90-554 Łódź

organizator

Film Hotel

Bilety


Standard

I PULA

dostępna do
Czw, 08 marz 2018 23:59

45 PLN

Wyprzedane

Standard

I PULA

dostępna do
Czw, 08 marz 2018 23:59

40 PLN

Wyprzedane


Standard

II PULA

dostępna do
Pt, 09 marz 2018 17:00

55 PLN

Wyprzedane

Standard

II PULA

dostępna do
Pt, 09 marz 2018 17:00

50 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Sorry Boys zagrają w Łodzi

Sorry Boys

BILETY ULGOWE PRZYSŁUGUJĄ:

Posiadaczom Karty Klubu Wytwórnia
Posiadaczom Karty Selgros Partner
Posiadaczom Elektronicznej Migawki MPK
Posiadaczom Karty Młodzi w Łodzi

SORRY BOYS AMOR TOUR to druga trasa koncertowa promująca nominowany do Fryderyka album "Roma", który zawiera przebojowe "Wracam", "Zwyczajne Cuda", poruszające "Miasto Chopina", a także najnowszy singiel "Apollo". Na AMOR TOUR zespół zapowiada otwartą formę koncertów i niespodzianki. Obok studyjnych aranżacji piosenek ze wszystkich albumów grupy, na koncertach AMOR TOUR pojawią się wersje akustyczne oraz premierowe utwory. Od grudnia 2017 do kwietnia 2018 Sorry Boys odwiedzą kilkanaście sal koncertowych w Polsce, w łódzkiej Wytwórni pojawią się 9 marca.

"Roma" jest trzecim studyjnym albumem Sorry Boys. Napisana w połowie po polsku i angielsku, emanuje charakterystycznym dla zespołu bogactwem muzycznych światów i kontekstów. "Roma" przywołuje Rzym - miejsce, do którego prowadzą wszystkie drogi. Metaforyczna Roma tropiona na ścieżkach płyty Sorry Boys stanowi upragnione miejsce pełne szczęścia, miłości i spełnienia, które odkrywane jest przez każdego w indywidualnym momencie. Tytułowa "Roma" nawiązuje nie tylko do wiecznego miasta, ale również do mitologii romantycznej, romansu jako gatunku literackiego i romskiego etosu, wędrownego stylu życia z muzyką, które jest tak bliskie artystom. "Patronem Romy jest Apollo - bóg muzyki, poezji, miłości i światła - przewodnich tematów albumu" - mówi autorka kompozycji i tekstów oraz wokalistka, Bela Komoszyńska.

Na płycie pojawiają się zaskakujące inspiracje z różnych epok i szerokości geograficznych - od Chopina, poprzez Ewę Demarczyk, śpiew kurpiowski, aż po tradycję Gospel. Sorry Boys zaprosili do współpracy niezwykłych gości: pieśniarkę kurpiowską Apolonię Nowak, Atom String Quartet, chór Soul Connection Gospel Group, puzonistę i multiinstrumentalistę Tomasza Kasiukiewicza oraz Sebastiana Madejskiego, który zagrał na cymbałach.

To wszystko sprawiło, iż "Roma" była nominowana do Fryderyka w kategorii "Album Roku - Muzyka Alternatywna" i przysporzyła zespołowi wielu nowych fanów, których oczarowali na licznych koncertach klubowych i największych festiwalach w naszym kraju.

Zamów bilet już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie Promocja na Dzień Kobiet 2018!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.