Biletomat Koncerty Warszawa Spiral Stairs

Koncerty: Spiral Stairs

Bilety na koncert

Spiral Stairs

termin

Śr, 04 października 2017 godz. 20:00

miejsce

GRIZZLY GIN BAR
ul. WILCZA 46, 00-679 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Wt, 03 paź 2017 23:59

49 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Śr, 04 paź 2017 17:00

60 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Spiral Stairs wystąpi w Warszawie

Spiral Stairs

Agencja Go Ahead i Grizzly Gin Bar zapraszają na koncert Spiral Stairs! Scott Kannberg, gitarzysta Pavement, przyjedzie do Polski z solowym projektem 4 października i wystąpi w warszawskim Grizzly Gin Bar!

Scott Kannberg znany jest z twórczości zespołu Pavement, w którym grał przez wiele lat. W 1999 roku założył zespół Preston School of Industry, pod szyldem którego powstały dwa długogrające albumy i EP. W 2009 roku Kannberg postanowił spróbować solowej kariery – pod pseudonimem Spiral Stairs wydał album „The Real Feel”. Od tamtej pory muzyk tworzy i koncertuje samodzielnie. Artysta długo kazał fanom czekać na nowy materiał, bo od debiutanckiego solowego albumu minęło osiem lat. Po premierze „Doris and the Daggers” Spiral Stairs przybywa do Polski zaprezentować swoje utwory na żywo. Fani Pavements i Spiral Stairs, ten występ nie może was ominąć!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK