Biletomat Koncerty Łódź Stanisława Celińska – Atramentowa

Koncerty: Stanisława Celińska – Atramentowa

Bilety na koncert

Stanisława Celińska – Atramentowa

termin

Pt, 04 Marzec 2016 godz. 19:00

miejsce

Teatr Wielki w Łodzi
Plac Dąbrowskiego 4, 90-249 Łódź

organizator

Impresariat Artystyczny ADRIA

Bilety


Strefa C

I Pula

dostępna do
Pt, 04 mar 2016 15:00

70 PLN

Wyprzedane


Strefa B

I Pula

dostępna do
Pt, 04 mar 2016 15:00

100 PLN

Wyprzedane


Strefa A

I Pula

dostępna do
Pt, 04 mar 2016 15:00

130 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Stanisława Celińska z nową płytą w Łodzi

Stanisława Celińska

Stanisława Celińska jest przede wszystkim znana, jako znakomita, wszechstronna aktorka występująca zarówno na deskach teatralnych, jak i przed kamerą. Ale jest również wspaniałą piosenkarką, która wykonując „Atramentową rumbę” czy też utwory z albumu „Nowa Warszawa” zaskakuje i ujmuje swoim przejmującym głosem.

"Atramentowa" to najnowsza płyta Stanisławy Celińskiej. Aktorka odgrywa swoją kolejną wspaniałą rolę - piosenkarki, która wie o czym śpiewa i wie jak przyciągnąć słuchacza wykorzystując pełną paletę barw i emocji.

Wszystko zaczęło się od "Atramentowej Rumby", którą Maciej Muraszko i Marcin Sosnowski napisali specjalnie z myślą o Stanisławie Celińskiej. Razem z latynoamerykańskim zespołem Los Locos artystka zaprezentowała ją w Koncercie Premier 46. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej Opole 2009. Po tym występie okrzyknięto Stanisławę Celińską polską Cesarią Evorą. Aktorka - tak jak kiedyś Cesaria - potrafi zaczarować publiczność swoim charyzmatycznym głosem i pomimo wielu przeciwności oraz trudów - kocha życie.

Na tej wyjątkowej płycie można usłyszeć utwory skomponowane i przygotowane przez uznanych autorów specjalnie dla Stanisławy Celińskiej. Niepowtarzalne teksty do kompozycji Macieja Muraszko napisali Wojciech Młynarski, Dorota Czupkiewicz oraz Muniek Staszczyk i Marcin Sosnowski. Ponadto Maciej Muraszko zaaranżował na nowo ulubione utwory Artystki, które dzięki nowemu wykonaniu nabrały niezwykłej pogody ducha.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.