Biletomat Koncerty Stanisława Celińska – Atramentowa

Koncerty: Stanisława Celińska – Atramentowa

Bilety na koncert

Stanisława Celińska – Atramentowa

termin

Pt, 04 marca 2016 godz. 19:00

miejsce

Teatr Wielki w Łodzi
Plac Dąbrowskiego 4, 90-249 Łódź

organizator

Impresariat Artystyczny ADRIA

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Strefa C

Strefa C

dostępna do
Pt, 04 mar 2016 15:00

70 PLN

Wyprzedane


Strefa B

Strefa B

dostępna do
Pt, 04 mar 2016 15:00

100 PLN

Wyprzedane


Strefa A

Strefa A

dostępna do
Pt, 04 mar 2016 15:00

130 PLN

Wyprzedane 

📄Stanisława Celińska z nową płytą w Łodzi

Stanisława Celińska

Stanisława Celińska jest przede wszystkim znana, jako znakomita, wszechstronna aktorka występująca zarówno na deskach teatralnych, jak i przed kamerą. Ale jest również wspaniałą piosenkarką, która wykonując „Atramentową rumbę” czy też utwory z albumu „Nowa Warszawa” zaskakuje i ujmuje swoim przejmującym głosem.

"Atramentowa" to najnowsza płyta Stanisławy Celińskiej. Aktorka odgrywa swoją kolejną wspaniałą rolę - piosenkarki, która wie o czym śpiewa i wie jak przyciągnąć słuchacza wykorzystując pełną paletę barw i emocji.

Wszystko zaczęło się od "Atramentowej Rumby", którą Maciej Muraszko i Marcin Sosnowski napisali specjalnie z myślą o Stanisławie Celińskiej. Razem z latynoamerykańskim zespołem Los Locos artystka zaprezentowała ją w Koncercie Premier 46. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej Opole 2009. Po tym występie okrzyknięto Stanisławę Celińską polską Cesarią Evorą. Aktorka - tak jak kiedyś Cesaria - potrafi zaczarować publiczność swoim charyzmatycznym głosem i pomimo wielu przeciwności oraz trudów - kocha życie.

Na tej wyjątkowej płycie można usłyszeć utwory skomponowane i przygotowane przez uznanych autorów specjalnie dla Stanisławy Celińskiej. Niepowtarzalne teksty do kompozycji Macieja Muraszko napisali Wojciech Młynarski, Dorota Czupkiewicz oraz Muniek Staszczyk i Marcin Sosnowski. Ponadto Maciej Muraszko zaaranżował na nowo ulubione utwory Artystki, które dzięki nowemu wykonaniu nabrały niezwykłej pogody ducha.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK