Biletomat Koncerty Przeźmierowo Stanisława Celińska z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko. Koncert pt. "Atramentowa"

Koncerty: Stanisława Celińska z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko. Koncert pt. "Atramentowa"

Bilety na koncert

Stanisława Celińska z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko. Koncert pt. "Atramentowa"

termin

So, 21 maja 2016 godz. 18:00

miejsce

Centrum Kultury Przeźmierowo
Ogrodowa 13 a, 62-081 Przeźmierowo

organizator

Gminny Ośrodek Kultury „SEZAM”

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard (miejsca siedzące nienumerowane)

I pula

dostępna do
So, 21 maj 2016 15:00

62 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Stanisława Celińska z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko. Koncert pt. "Atramentowa"

Stanisława Celińska

Stanisława Celińska, znakomita aktorka, związana głównie z warszawskimi teatrami (choć występująca także w Poznaniu) i ze szklanym ekranem (zagrała w kilkuset filmach!), w ostatnich latach dała się poznać jako charyzmatyczna wokalistka.

Wprawdzie już w 1969 roku wygrała festiwal w Opolu piosenką „Ptakom podobni”, ale przez całe lata skupiała się głównie na karierze aktorskiej. W 2012 roku wydała album „Nowa Warszawa” nagrany z pianistą Bartkiem Wąsikiem i Royal String Quartet. W maju 2015 ukazał się jej wielki muzyczny przebój – album „Atramentowa”, który pokrył się platyną i dotarł do pierwszego miejsca najlepiej sprzedających się płyt. Uwagę zwracają też duety z artystami kojarzonymi ze sceną rockową – Katarzyną Nosowską i Muńkiem Staszczykiem. Jesienią ubiegłego roku na rynku pojawił się natomiast album „Atramentowa – suplement”, który także dotarł na najwyższe miejsce list sprzedaży.

To właśnie repertuar z dwóch ostatnich płyt będzie dominował podczas koncertu, który odbędzie się 21 maja o godz. 18 w Centrum Kultury Przeźmierowo.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK