Biletomat Koncerty Stööki Sound

Koncerty: Stööki Sound

Bilety na koncert

Stööki Sound

termin

Pt, 10 lutego 2017 godz. 22:00

miejsce

SQ klub
ul. Półwiejska 42, Poznań

organizator

Illegalbreaks

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 10 lut 2017 18:00

29 PLN

Wyprzedane 

📄Stööki Sound w Poznaniu!

Stööki Sound
support: PASZCZAK
after party: TBA

Stööki Sound to jeden z trzech elementów, z których składa się Stööki (Sound, Vision, & Play), a tworzą go DJ Lukey i Jelacee.

Londyński duet ugruntował swoją pozycję przesuwając granice w obrębie sceny muzyki bass, zarazem pozostając wiernym swoim korzeniom w Grime i Hip­-Hop. Od niezliczonych tras po Stanach, po dzielenie busa przez dwa miesiące z Keys N Krates i kilka udanych podróży wokół globu, które przywiodły ich do Australii, Chin, Azji Południowo-Wschodniej, Europy i dalej, przez ostatnie lata Stööki Sound zaspokajało tymi występami pragnienia ich błyskawicznie rosnącej rzeszy fanów. Teraz, będąc w tracie tworzenia własnej, niezależnej wytwórni, O.N.E Worldwide, nadchodzi ich ep’ka Osiris, która zawierać będzie 7 oryginalnych utworów duetu, ukazujących jego unikalną mieszankę Grime, Trap, Electronica i Hip­Hop, jak również debiut Jelacee jako głównego wokalu. Stööki Sound zakończyło rok 2016 trasą po Stanach i jest gotowe wynieść #STÖÖKIMOVEMENT na nowe poziomy w 2017 i kolejnych.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK