Biletomat Koncerty Strachy na Lachy

Koncerty: Strachy na Lachy

Bilety na koncert

Strachy na Lachy

termin

So, 19 marca 2016 godz. 20:00

miejsce

Klub Wytwórnia
ul. Łąkowa 29, 90-554 Łódź

organizator

Toya Studios Sp. z.o.o.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 18 mar 2016 23:59

50 PLN

Wyprzedane

Standard

Standard

dostępna do
Pt, 18 mar 2016 23:59

45 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 19 mar 2016 16:00

60 PLN

Wyprzedane

Standard

Standard

dostępna do
So, 19 mar 2016 16:00

50 PLN

Wyprzedane 

📄Strachy na Lachy w Wytwórni!

Strachy na Lachy

Strachy Na Lachy, zespół powołany przez Grabaża i Kozaka, założycieli Pidżamy Porno, zagra w marcu na scenie Wytwórni.

BILETY ULGOWE PRZYSŁUGUJĄ:

Posiadaczom Karty Klubu Wytwórnia
Posiadaczom Karty Selgros Partner
Posiadaczom Elektronicznej Migawki MPK
Posiadaczom Karty Młodzi w Łodzi

Jedna karta umożliwia zakup dwóch biletów ulgowych na jedno wydarzenie.
Należy okazać kartę upoważniającą do otrzymania zniżki przy wejściu na koncert.Zespół ma do siebie ogromny dystans. Wokalista grupy sam o sobie śpiewa „Grabaż to skończony matoł. On się skończył, nim się zaczął”.

Jeden z najbardziej znanych utworów Strachów na Lachy - „Dzień dobry, kocham cię” > - zajął drugie miejsce w ankiecie słuchaczy „Programu Alternatywnego” jako przebój 2005 roku.

- Słowa „Dzień dobry, kocham cię/ Już posmarowałem tobą chleb” to było najbardziej ryzykowne zdanie, jakie napisałem w życiu – opowiada Grabaż w wywiadzie dla „Wysokich Obcasów”. - Wywodzę się ze starej, dobrej pisarskiej szkoły punkowej i unikam sentymentalnych sformułowań.

Ale usiadłem z gitarą, zrobiła mi się fajna linia melodyczna i te słowa same w nią wskoczyły. Zbyt poetycko mi to brzmiało. Walczyłem ze sobą, czy to nie będzie za bardzo ą, ę. Ale zostawiłem. Publiczność się podzieliła. Połowa stwierdziła, że to absurd, żeby kimś smarować pieczywo, a poeta Świetlicki nawet mi proponował, żeby dołączyć do zestawu margarynę. Ale drugiej połowie to przypasowało.

Podzieliłem Polskę na pół dużo wcześniej niż bracia Kaczyńscy.

Album „Piła Tango” został jedną z pięciu polskich najlepszych płyt. W tym samym roku Grabaża nominowano do Paszportu Polityki, a Tygodnik Wprost uhonorował go „Złotym Dziobem” za najlepsze teksty piosenek.

Również inna płyta zespołu, „Autor”, odniosła wielki sukces – niejako na przekór spodziewającym się srogich batów muzykom. Owocem tych pochlebnych recenzji krytyków był Paszport Polityki dla Grabaża w styczniu 2008 roku.

Jesienią 2010 roku radiowa Trójka wyróżniła zespół prestiżową nagrodą Mateusza za „Dodekafonię”. W tym samym dniu w Studiu im. Agnieszki Osieckiej zespół otrzymał za ten album platynową płytę.

W 2011 roku grupa wystąpiła na festiwalach: Rock in Arena, Odjazdy, Jarocin Festival. Jesienią SP Records wydało „DEKADĘ” – jubileuszowe i składankowe wydawnictwo podsumowujące 10 lat istnienia kapeli.

O szóstej płycie zespołu – „!TO! „ Grabaż mówi: - „!TO!” jest próbą rozprawienia się z syndromem płyty po płycie wielkiej. Jednego dnia jestem z tej płyty zadowolony i dumny, a drugiego dnia budzę się i nie jestem jej pewien. Takie to uczucia… zresztą taki album jak „Dodekafonia” można napisać raz na dziesięć lat.

Największym błędem byłoby próbować nagrać coś takiego zaraz potem. „Dodekafonia” była na maksa szczera, nawet ludożerska. Ujawniłem tam z siebie więcej niż powinienem. A nie za każdym razem człowiek ma taką potrzebę i w przypadku płyty „!TO!” takiej potrzeby nie było.

Tamta była napisana krwią i flakami. A tę napisał gość, który pisze piosenki.

Zamów bilety juź teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK