Biletomat Koncerty Warszawa Stu Larsen

Koncerty: Stu Larsen

Bilety na koncert

Stu Larsen

termin

Wt, 03 Październik 2017 godz. 20:00

miejsce

GRIZZLY GIN BAR
ul. WILCZA 46, 00-679 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety


Standard

I pula

dostępna do
Pon, 02 paź 2017 23:59

35 PLN

Wyprzedane


Standard

II pula

dostępna do
Wt, 03 paź 2017 16:00

40 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Stu Larsen w klubie Grizzly Gin Bar!

Stu Larsen

wejście: 19:00, start: 20:00

Agencja Go Ahead zaprasza na dwa koncerty Stu Larsena! Artysta wystąpi 3 października w Warszawie (Grizzly Gin Bar) oraz 4 października w poznańskiej Meskalinie!

Kariera Stu Larsena rozpoczęła się w 2014 roku z debiutanckim albumem "Vagabond", gdzie można było usłyszeć takie utwory, jak "Thirteen Sad Farewells" czy "San Francisco". Międzynarodowa trasa, na której występował między innymi z zaprzyjaźnionym, uwielbianym w Polsce Passengerem, przyniosła Australijczykowi rozpoznawalność na całym świecie. Przez lata artysta poszukiwał nowych inspiracji, podróżując pomiędzy ojczystą Australią, Hiszpanią i Japonią, by wydać zapowiadany na połowę czerwca, nowy krążek "Resolute".

Najnowszy album powstawał więc w różnych sceneriach, od szkockiej wsi, przez apartament w Hiszpanii, po wojenne bunkry w Australii. Materiału będzie można posłuchać na żywo już w październiku w Polsce!

Zamów bilety już treraz na Biletomat.pl 

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.