Biletomat Bilety Kolekcjonerskie Stu Larsen & Natsuki Kurai

Koncerty: Stu Larsen & Natsuki Kurai

Bilety na koncert

Stu Larsen & Natsuki Kurai

termin

Pt, 26 Październik 2018 godz. 20:00

miejsce

Hydrozagadka,
ul. 11 listopada 22, Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety


Standard

I pula

dostępna do
Czw, 25 paź 2018 23:59

49 PLN

Wyprzedane


Standard

II pula

dostępna do
Pt, 26 paź 2018 16:00

60 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Stu Larsen & Natsuki Kurai

Stu Larsen & Natsuki Kurai

wejście: 19:00, start: 20:00

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Stu Larsena & Natsuki Kurai! Artyści wystąpią 26 października w warszawskiej Hydrozagadce.

Kariera Stu Larsena rozpoczęła się w 2014 roku z debiutanckim albumem "Vagabond", gdzie można było usłyszeć takie utwory, jak "Thirteen Sad Farewells" czy "San Francisco". Międzynarodowa trasa, na której występował między innymi z zaprzyjaźnionym, uwielbianym w Polsce Passengerem, przyniosła Australijczykowi rozpoznawalność na całym świecie. Przez lata artysta poszukiwał nowych inspiracji, podróżując pomiędzy ojczystą Australią, Hiszpanią i Japonią, by wydać zapowiadany na połowę czerwca 2017, nowy krążek "Resolute". Album powstawał więc w różnych sceneriach, od szkockiej wsi, przez apartament w Hiszpanii, po wojenne bunkry w Australii.

W tym roku Stu Larsen wraz z pochodzącym z Yokohamy Natsuki Kurai wydał EP-kę, zatytułowaną „Stu Larsen & Natsuki Kurai II”.

https://www.youtube.com/watch?v=QZudD9fCx2U

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.