Biletomat Koncerty Złote Piaski Student Camp Summer Fest

Koncerty: Student Camp Summer Fest

Bilety na koncert

Student Camp Summer Fest

termin

So, 20 Wrzesień 2014 godz. 20:00

miejsce

PR Club Złote Piaski
к. к. Златни Пясъци, 9007 Złote Piaski

organizator

Student Travel S.C.

Bilety


PREMIUM PASS

I Pula

dostępna do
Wt, 23 wrze 2014 20:00

99 PLN

Wyprzedane


ONEDAY PASS

I Pula

dostępna do
Wt, 23 wrze 2014 20:00

39 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Student Camp Summer Fest

Afromental, Rasmentalism, Numer Raz

STUDENT CAMP SUMMER FEST

Wrzesień to ostatni dzwonek na naładowanie akumulatorów przed nadchodzącym rokiem akademickim. Student Camp SUMMER FEST idealnie wykorzystuje ten moment i zrzesza młodych zajawkowiczów z całej Polski gromadząc ich wszystkich w bułgarskich kurortach na największej studenckiej imprezie.
Jeśli wasze oczekiwania względem wakacji to coś więcej niż chillout na plaży, warto sprawdzić co przygotowali na tegoroczną edycję Summer Fest.

Bułgarskie Złote Piaski gwarantują atrakcyjność i sprzyjający klimat, Student Camp dobrą organizację i wypchany po brzegi line-up. Jednak to, co z roku na rok przyciąga coraz więcej uczestników to pozytywni ludzie - zgromadzeni w jednym miejscu studenci z całej Polski. Dla osób dopiero zaczynających studia, to też szansa na kontakt ze środowiskiem akademickim. Student Camp jest najlepszą okazją żeby poznać ciekawych ludzi, odkryć w sobie imprezowe zwierzę, przeżyć świetne koncerty, tematyczne imprezy, wziąć udział w warsztatach i przede wszystkim świetnie się przy tym wszystkim bawić.

Jedno jest pewne - imprezy Student Camp to eksplozja pozytywnej energii. Wśród nich kilka kultowych pozycji: Red Cup - amerykańska domówka, kicz & piana party - czyli szaleństwo hitów z lat 90-tych, czy festiwal kolorów Holi.

Czymże byłby festiwal bez koncertów? Swój występ na scenie Student Camp potwierdzili: Rasmentalism - wybuch nowej jakości na scenie hip–hopowej; lekki, finezyjny rap wydany na ich najnowszej płycie „Za młodzi na Heroda” wprowadził sensację i natychmiast zapewnił opinię najlepszego debiutu 2013 roku; Numer Raz & DJ Abdool - weterani sceny, warszawski duet zagości na scenach Student Campa po raz 5ty; oraz Afromental - siedmiu pełnych energii, bardzo uzdolnionych, wyrazistych i nietuzinkowych postaci; muzyka, którą tworzą to wypadkowa inspiracji wszystkich członków zespołu - obecnie zespół pracuje nad trzecią płytą, której zapowiedzią jest singiel „Rock&Rollin Love”.
Na koncertach i imprezach aktywności się nie kończą. Przed studentami cały szereg warsztatów: Student Camp oznacza zero nudy.

___________________


PREMIUM PASS

Premium PASS upoważnia do udziału w koncertach, imprezach i warsztatach organizowanych w ramach festiwalu STUDENT CAMP SUMMER FEST odbywającego się w Złotych Piaskach (Bułgaria) w terminie 20-27 września.
Premium PASS upoważnia do udziału w:
--- warsztatach tanecznych
--- imprezach
--- koncertach (2 dni)
-------- Afromental
-------- Numer raz, Rasmentalism
.
Po dokonaniu zakupu otrzymasz voucher, który wymienisz na opaskę festiwalową w Hotelu SOFIA w dniach 20-27 września (w godz. 10-12 oraz 17-19)
Mapka: http://www.sofiahotel.net/contacts.php?lang=en


__________________

ONEDAY PASS

OneDay PASS upoważnia do udziału w 1 dniu koncertowym (koncerty + afterparty) w ramach festiwalu STUDENT CAMP SUMMER FEST odbywającego się w Złotych Piaskach (Bułgaria) w terminie 20-27 września.
Podczas STUDENT CAMP SUMMER FEST obędą się 2 dni koncertowe:
----- Afromental (afterparty DJ Abdool)
----- Numer raz, Rasmentalism (afterparty DJ Hubson)
.
Po dokonaniu zakupu otrzymasz voucher, który wymienisz na opaskę festiwalową w Hotelu SOFIA w dniach 20-27 września (w godz. 10-12 oraz 17-19)
Mapka: http://www.sofiahotel.net/contacts.php?lang=en

Regulamin Organizatora

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.