Biletomat Koncerty Sum 41

Koncerty: Sum 41

Bilety na koncert

Sum 41

termin

Wt, 07 lutego 2017 godz. 20:00

miejsce

Klub Palladium
ul. Złota 9, 00-019 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 06 lut 2017 23:59

89 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 07 lut 2017 16:00

100 PLN

Wyprzedane 

📄Sum 41 w warszawskim klubie Palladium!

Sum 41

wejście: 19:00, start: 20:00

Ze względu na ogromne zainteresowanie, koncert Sum 41 zostaje przeniesiony do Palladium! Zakupione wcześniej bilety zachowują ważność.

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert zespołu Sum 41!

Kanadyjczycy wystąpią 7 lutego w warszawskiej Palladium. Koncert będzie częścią trasy promującej najnowszy album - „13 Voices”.

Sum 41 powstał w latach 90 w Kanadzie i na początku grał jedynie coveryzespołu NOFX. Obecnie ma na koncie już kilka albumów długogrających z własnymi kompozycjami. Styl zespołu Sum 41 jest trudny do zdefiniowania, bo to mieszanka wielu wpływów. Radosne, energetyczne pop punkowe piosenki w stylu Green Day pojawiają się obok zaangażowanych politycznie kompozycji oraz utworów z ciężkim metalowym riffem. Siedem nominacji do nagrody Juno, która nazywana jest kanadyjskim odpowiednikiem Grammy i nagroda Woodie Award za „duży wpływ na kulturę rockową” czynią Sum 41 znaną i cenioną marką.

Dzisiaj zespół tworzą: Deryck Whibley, Cone McCaslin, Dave Baksh, Tom Thacker oraz Frank Zummo. To oni odpowiedzialni są za brzmienie albumu „13 Voices”, który pojawił się na rynku po 5 latach od wydania „Screaming Bloody Murder”. Nowy krążek jest wielkim powrotem na scenę wokalisty i gitarzysty Deryka Whibleya. Muzyk walczył z wyniszczającą go chorobą alkoholową, która na kilka lat odsunęła go od tworzenia. Te trudne doświadczenia odcisnęły swoje piętno na warstwie tekstowej, bo przez płytę często przewija się temat śmierci.

Zapraszamy!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK