Biletomat Bilety Kolekcjonerskie SYNY

Koncerty: SYNY

Bilety na koncert

SYNY

termin

Czw, 12 Kwiecień 2018 godz. 21:00

miejsce

Cafe Kulturalna
Plac Defilad 1, 00-901 Warszawa

organizator

Distorted Group

Bilety


Standard

I PULA

dostępna do
Śr, 21 luty 2018 10:59

35 PLN

Wyprzedane


Standard

II PULA

dostępna do
Śr, 11 kwie 2018 23:59

40 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Syny z premierowym materiałem w Warszawie - KONCERT WYPRZEDANY!

Syny

Syny wydają drugą płytę. Datę premiery wyznaczono na 12 kwietnia tego roku. Premierze towarzyszyć będzie koncert w Cafe Kulturalna gdzie po raz pierwszy zostanie zaprezentowany nowy materiał. Płytę promuje singiel „Z białasami”, który oficjalnie
w sieci pojawi się jeszcze w lutym.

Syny to duet utworzony przez producenta 1988 oraz rapera i producenta Roberta Piernikowskiego. Zadebiutowali w 2015 roku wydaną w wytwórni Latarnia Records płytą Orient, którą mocno namieszali na polskiej scenie muzycznej, wywołując dyskusje i kontrowersje.

Uważani powszechnie za prymitywnych barbarzyńców, którzy ponad konstrukcje muzyczne czy tekstowe stawiają klimat. Czeszą ludzi pod włos tworząc wielowarstwowe gówno pełne emocji, których w rapie zwykle próżno szukać. Ich wizjonerskie produkcje nikogo nie pozostawiają obojętnym, bo Syny to zjawisko emocjonalne. Od momentu debiutu Syny zagrały kilkadziesiąt koncertów w Polsce i zagranicą, występując m.in. na festiwalach Nowa Muzyka, Unsound, OFF Festival, Up To Date, Colours of Ostrava, gdańskiej edycji Boiler Room oraz wielu innych, zdobywając sporą rzeszę wiernych fanów.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.