Biletomat Bilety Kolekcjonerskie SYNY - Łódź

Koncerty: SYNY - Łódź

Bilety na koncert

SYNY - Łódź

termin

So, 14 kwietnia 2018 godz. 20:00

miejsce

klub Dom
Piotrkowska 138/140, 90-062 Łódź

organizator

Cuki makes it happen

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I PULA

dostępna do
Pt, 13 kwi 2018 23:59

30 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Syny z premierowym materiałem w Łodzi

SYNY

Bramka: 19:00
Koncert: 20:00

Link do fb: https://www.facebook.com/events/190193135089314/

Już 14 kwietnia Syny pojawią się w łódzkim DOMu promując swoją drugą płytę, której premiera odbędzie się zaledwie dwa dni wcześniej.

Płytę promuje singiel „Z białasami”, który oficjalnie w sieci pojawił się 1 marca:
https://youtu.be/jBZoc1BesdY

Syny to duet utworzony przez producenta 1988 oraz rapera i producenta Piernikowskiego. Zadebiutowali w 2015 roku wydaną w wytwórni Latarnia Records płytą "Orient", którą mocno namieszali na polskiej scenie muzycznej, wywołując dyskusje i kontrowersje.
Uważani powszechnie za prymitywnych barbarzyńców, którzy ponad konstrukcje muzyczne czy tekstowe stawiają klimat. Czeszą ludzi pod włos tworząc wielowarstwowe gówno pełne emocji, których w rapie zwykle próżno szukać. Ich wizjonerskie produkcje nikogo nie pozostawiają obojętnym, bo Syny to zjawisko emocjonalne.
Od momentu debiutu Syny zagrały kilkadziesiąt koncertów w Polsce i zagranicą, występując m.in. na festiwalach Nowa Muzyka, Unsound, OFF Festival, Up To Date, Colours of Ostrava, gdańskiej edycji Boiler Room oraz wielu innych, zdobywając sporą rzeszę wiernych fanów.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na koncerty SYNY!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.