Biletomat Koncerty Sztigar Bonko

Koncerty: Sztigar Bonko

Bilety na koncert

Sztigar Bonko

termin

Pt, 19 lutego 2016 godz. 20:00

miejsce

Szuflada 15
Wolności 15, Chorzów

organizator

Szuflada 15

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 18 lut 2016 23:59

20 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 19 lut 2016 16:00

25 PLN

Wyprzedane 

📄Sztigar Bonko

Sztigar Bonko, Dj Czarny

Jako didżej zdobył tytuły mistrza świata. Kiedyś pracował jako górnik. Na scenie hip-hopowej jest obecny od piętnastu lat, a ostatnio DJ Eprom święci triumfy projektem Sztigar Bonko. Jak podkreśla, nie planował jednak za bardzo wychylać się ze swoim "górniczym" materiałem, będącym hołdem dla złotej ery rapu i albumów Cypress Hill czy House of Pain. - Nagrywałem to dla zabawy, żeby sprawdzić się też za mikrofonem i mieć po prostu frajdę. Traf chciał, że kiedyś jadąc na koncert, w busie włączył płytę demo mój wydawca i stwierdził, że koniecznie musi to wydać - opowiadał DJ Eprom, czyli Sztigar Bonko. Początkowo artysta planował tylko jeden album pod tym szyldem. Entuzjastyczne przyjęcie fanów i mediów skłoniły go jednak do nagrania drugiej płyty "Harpagan". - Ludzie na koncertach szaleją, przebierają się w górnicze stroje, przychodzą w kaskach. Klimat jest niesamowity - podkreślił DJ Eprom. Muzyk zaznaczył też, że jego odbiorcy to najczęściej ludzie w wieku powyżej 30 lat, którzy na co dzień słuchają również rocka, a nie tylko hip-hopu. - Sztigar Bonko to ukłon w stronę czasów, gdy jeździło się desce i miało kasety Biohazard i Onyx - skwitował.

(Polskie Radio Czwórka)

Sztigar Bonko to projekt (traktowany z przymrużeniem oka :) będący ukłonem w stronę Hip Hopu z początku lat 90’ych, a w szczególności załodze Soul Assassins.

Produkcja: DJ Eprom
After party :Dj Czarny

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK