Biletomat Koncerty Talib Kweli

Koncerty: Talib Kweli

Bilety na koncert

Talib Kweli

termin

Wt, 24 listopada 2015 godz. 20:00

miejsce

Iskra Pole Mokotowskie
Wawelska 5, 02-034 Warszawa

organizator

Good Music Productions

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Czw, 05 lis 2015 23:59

75 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Wt, 24 lis 2015 16:00

85 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Talib Kweli wystąpi w Warszawie!

Talib Kweli

Talib Kweli

Jeden z najbardziej cenionych raperów na świecie w Warszawie!

Talib Kweli to uznany przedstawiciel amerykańskiego podziemnego rapu. Muzyk znany z produkcji solowych oraz takich projektów jak Black Star, współpracy z The Roots i producentem Hi-Tekiem. Talib Kweli urodził i wychował się na Brooklynie w Nowym Jorku.

Debiutował w 1995 roku na podziemnym wydawnictwie grupy Mood zatytułowanym "Doom". W Cincinnati spotkał DJ'a Hi-Teka, z którym podjął współpracę jako Reflection Eternal. W 1998 poznał Mos Defa. Tak powstała formacja Black Star. W tym samym roku grupa wydała pierwszą wspólną płytę jako trio. Współpraca Kweli z Mos Defem zakończyła się niedługo po wydaniu wspólnego albumu. Talib kontynuował jednak współpracę z wymienionym wyżej producentem czego efektem była pierwsza płyta duetu zatytułowana "Train of Thought".  Kolejnym przełomem w karierze artysty była pierwsza solowa płyta z 2002 roku pt. "Quality". Materiał produkowali różni producenci wśród których znalazł się Kanye West i DJ Quik. Sukces artysty zaowocował dalszą współpracą z gwiazdami muzyki hip-hop. Na liście muzyków, z którymi raper nagrywał znajduje się m.in. Common i grupa The Roots. Pomimo komercyjnych osiągnięć Kweli nie zrezygnował ze współpracy z raperami utożsamianymi z podziemiem.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK