Biletomat Koncerty Talib Kweli

Koncerty: Talib Kweli

Bilety na koncert

Talib Kweli

termin

Wt, 24 listopada 2015 godz. 20:00

miejsce

Iskra Pole Mokotowskie
Wawelska 5, 02-034 Warszawa

organizator

Good Music Productions

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 05 lis 2015 23:59

75 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 24 lis 2015 16:00

85 PLN

Wyprzedane 

📄Talib Kweli wystąpi w Warszawie!

Talib Kweli

Talib Kweli

Jeden z najbardziej cenionych raperów na świecie w Warszawie!

Talib Kweli to uznany przedstawiciel amerykańskiego podziemnego rapu. Muzyk znany z produkcji solowych oraz takich projektów jak Black Star, współpracy z The Roots i producentem Hi-Tekiem. Talib Kweli urodził i wychował się na Brooklynie w Nowym Jorku.

Debiutował w 1995 roku na podziemnym wydawnictwie grupy Mood zatytułowanym "Doom". W Cincinnati spotkał DJ'a Hi-Teka, z którym podjął współpracę jako Reflection Eternal. W 1998 poznał Mos Defa. Tak powstała formacja Black Star. W tym samym roku grupa wydała pierwszą wspólną płytę jako trio. Współpraca Kweli z Mos Defem zakończyła się niedługo po wydaniu wspólnego albumu. Talib kontynuował jednak współpracę z wymienionym wyżej producentem czego efektem była pierwsza płyta duetu zatytułowana "Train of Thought".  Kolejnym przełomem w karierze artysty była pierwsza solowa płyta z 2002 roku pt. "Quality". Materiał produkowali różni producenci wśród których znalazł się Kanye West i DJ Quik. Sukces artysty zaowocował dalszą współpracą z gwiazdami muzyki hip-hop. Na liście muzyków, z którymi raper nagrywał znajduje się m.in. Common i grupa The Roots. Pomimo komercyjnych osiągnięć Kweli nie zrezygnował ze współpracy z raperami utożsamianymi z podziemiem.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK