Biletomat Koncerty Katowice Talib Kweli w Katowicach!

Koncerty: Talib Kweli w Katowicach!

Bilety na koncert

Talib Kweli w Katowicach!

termin

Nd, 22 listopada 2015 godz. 20:00

miejsce

MegaClub
Żelazna 15, 40-851 Katowice

organizator

BIG idea

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Czw, 19 lis 2015 11:36

50 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Nd, 22 lis 2015 10:16

60 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Talib Kweli wystąpi w MegaClub!

Talib Kweli

Jeden z najbardziej cenionych raperów na świecie wystąpi na żywo już 22 Listopada 2015 r w Mega Clubie!

20:00 start
21:00 Koncert

Talib Kweli jest jednym z najbardziej znanych i cenionych raperów na świecie. Działa na scenie hip-hopowej od dwudziestu lat. Słynie przede wszystkim ze świetnych tekstów i mocnego zaangażowania w sprawy społeczno-polityczne. Raper znany jest z produkcji solowych oraz takich projektów jak Black Star, współpracy z The Roots i producentem Hi-Tekiem. Talib Kweli urodził i wychował się na Brooklynie w Nowym Jorku.

Zadebiutował w 1995 roku na podziemnym wydawnictwie grupy Mood zatytułowanym "Doom". W Cincinnati spotkał DJ'a Hi-Teka, z którym podjął współpracę jako Reflection Eternal. W 1998 poznał Mos Defa. Tak powstała formacja Black Star. W tym samym roku grupa wydała pierwszą wspólną płytę jako trio.

Współpraca Kweli z Mos Defem zakończyła się niedługo po wydaniu wspólnego albumu. Talib kontynuował jednak współpracę z wymienionym wyżej producentem czego efektem była pierwsza płyta duetu zatytułowana "Train of Thought".

Kolejnym przełomem w karierze artysty była pierwsza solowa płyta z 2002 roku pt. "Quality". Materiał produkowali różni producenci wśród których znalazł się Kanye West i DJ Quik. Sukces artysty zaowocował dalszą współpracą z gwiazdami muzyki hip-hop. Na liście muzyków, z
którymi raper nagrywał znajduje się m.in. Common i grupa The Roots. Pomimo komercyjnych osiągnięć Kweli nie zrezygnował ze współpracy z raperami utożsamianymi z podziemiem. Dowodem tego jest 9 utworów wyprodukowanych przez Madliba, które od grudnia 2006 roku można pobrać bezpłatnie ze strony wydawcy Madliba Stones Throw Records.

Prawdziwy Hip Hop tylko w Katowicach!

PATRONAT MEDIALNY:
TVP Katowice, ESKA, TVS, CGM.pl, Popkiller, Hip-Hop.pl, Rap Genius Polska, Brudne Południe, 40kilo Vinyli, Aktivist, Vinylowe Pole, Ultramaryna, Liveonstage.pl, Vinyle Reda, VAIB, Rapłapto i inni.

PARTNERZY:
Controlshop.pl, Bahnhof Katowice, Step Records, preorder.pl, 12 cali Vinyl Shop oraz HipHopHeadz.pl

ORGANIZATOR:
BIG idea & Mega Club
t: 516 028 415, m: info@big-idea.eu

"Rap is something you do Hip Hop is something you live."

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK