Biletomat Koncerty TBA MUSIC Showcase @ DZiK / 27.10.2016 / Warsaw Music Week

Koncerty: TBA MUSIC Showcase @ DZiK / 27.10.2016 / Warsaw Music Week

Bilety na koncert

TBA MUSIC Showcase @ DZiK / 27.10.2016 / Warsaw Music Week

termin

Czw, 27 października 2016 godz. 19:00

miejsce

DZiK - Dom Zabawy i Kultury
Belwederska 44 A, 00-594 Warszawa

organizator

TBA MUSIC

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Czw, 27 paź 2016 16:00

15 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄TBA Music w klubie DZiK!

A_GIM,
MIN t,
Novika & Mr. Lex

27 października podczas showcase'u TBA Music w klubie DZiK na scenie zobaczycie: AGIM, MIN t i NOVIKA & Mr. Lex!

TBA Music to agencja muzyczna, specjalizująca się w prowadzeniu managementu zespołów i organizacji wydarzeń muzycznych. W naszym portfolio znajduje się obecnie 10 arytstów, na czele z RENI JUSIS, Tomek Makowiecki, Daniel Bloom czy Coals. Co roku nasi artyści występują na największych imprezach w Polsce, a także stawiają pierwsze kroki na zagranicznych festiwalach. Oprócz lokalnych przedsięwzięć współpracujemy bookingowo z islandzką grupą Vök, oraz prężnie rozwijamy kontakty z zagranicznymi instytucjami promującymi muzykę

MIN t

W swoim brzmieniu zgrabnie lawiruje między pulsującym minimalem, tanecznym housem, a rozmarzonym ambientem. Wisienką na torcie jest pełen charakteru głos, który spaja mozaikę muzycznych fascynacji. Uwagę na siebie zwróciła singlem Goodbye For Lullaby, który w jednej chwili zdobył uznanie wśród dziennikarzy. Jako największe inspiracje wymienia Ninę Kravitz, Flying Lotusa i Bonobo. Wyjątkowy nastrój, który artystka kreuje podczas live actów przenosił w inny wymiar publikę takich festiwali jak Opener, Spring Break czy Soundrive. MIN t supportowała także islandzki zespół Gus Gus podczas ich trasy po Polsce i XXANAXX podczas „Last Triangle Tour” jesienią 2015 roku.

https://www.facebook.com/MINtMartynaKubicz
https://www.youtube.com/channel/UCDBdVsPWJFuqHp0c7YaHTcw
https://open.spotify.com/artist/3XWDa6sNlKADEYRI1mDvWs

A_GIM

Agim Dżeljilji to jeden z najbardziej doświadczonych producentów muzyki elektronicznej w Polsce. Tworząc grupę Őszibarack, od 2004 roku wydał cztery albumy długogrające, których powodzenie zaowocowało występami na wielu zagranicznych festiwalach (m.in. Eurosonic czy Europavox). W międzyczasie, jako producent współpracował z zespołem Husky. Przez ostatnie lata, wraz z Igorem Pudło ze Skalpela i Jankiem Młynarskim współtworzył projekt Nervy, łącząc swoje fascynacje brzmieniem syntezatorów z żywym instrumentarium. Dziś kontynuuje działania pod tym szyldem w pojedynkę, wspierany przez sekcję dętą, z którą w maju tego roku występował na żywo w kultowym berlińskim Berghain. A_GIM to też producent, który chętnie wciela się w rolę remiksera, biorąc na warsztat m.in. kompozycje Noviki, Hey czy Baascha. Z tą pierwszą współpracuje na stałe, mając duży wpływ na brzmienie jej kolejnych wydawnictw. I choć praca grupowa wychodzi mu wyjątkowo dobrze, o czym świadczą również ostatnie poczynania w składzie orkiestry Męskiego Grania, artysta postanowił w końcu spróbować swoich sił solo. Pora, by poznać kolejne oblicze tego niezwykle utalentowanego muzyka!

https://www.facebook.com/AGIMDZE/
https://www.youtube.com/channel/UCFDRvvY9BsJ3PpzbQAvGB9A

NOVIKA & MR. LEX

Novika to od lat jedna z najbardziej aktywnych postaci na polskiej scenie klubowej. Początkowo udzielała się w zespole Futro oraz u boku innych (Smolik, Fisz, 15 Minut Projekt), a solowo zadebiutowała w 2006 roku albumem “Tricks Of Life”. Dwukrotna zdobywczyni nagrody Frederyka. Ostatni krążek pt. „Heart Times” wydała w roku 2013. W ciągu swojej kariery zagrała na najważniejszych polskich festiwalach (Open’er, Freeform, Audioriver, Selector, Tauron Nowa Muzyka) oraz zagranicą (Wilsonic Festival, Great Escape, Waves Vienna, Targi Expo w Shanghaju). Razem z Mr. Lexem regularnie występują w najlepszych polskich klubach, a wypracowana przez laty pozycja na scenie przyciąga na ich sety liczną publikę.

http://www.facebook.com/novikamusic
http://www.youtube.com/novikatv

Warsaw Music Week to nowoczesny festiwal miejski prezentujący utalentowanych Artystów z Polski i zagranicy a także najlepsze kluby i sale koncertowe w stolicy. To pierwszy w Polsce festiwal o charakterze showcase’owym, gdzie polskie wytwórnie fonograficzne oraz niezależne labele prezentują swoich Artystów oraz ich nowe wydawnictwa.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na Warsaw Music Week 2016

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK