Biletomat Koncerty TBA MUSIC Showcase @ DZiK / 27.10.2016 / Warsaw Music Week

Koncerty: TBA MUSIC Showcase @ DZiK / 27.10.2016 / Warsaw Music Week

Bilety na koncert

TBA MUSIC Showcase @ DZiK / 27.10.2016 / Warsaw Music Week

termin

Czw, 27 października 2016 godz. 19:00

miejsce

DZiK - Dom Zabawy i Kultury
Belwederska 44 A, 00-594 Warszawa

organizator

TBA MUSIC

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 27 paź 2016 16:00

15 PLN

Wyprzedane 

📄TBA Music w klubie DZiK!

A_GIM,
MIN t,
Novika & Mr. Lex

27 października podczas showcase'u TBA Music w klubie DZiK na scenie zobaczycie: AGIM, MIN t i NOVIKA & Mr. Lex!

TBA Music to agencja muzyczna, specjalizująca się w prowadzeniu managementu zespołów i organizacji wydarzeń muzycznych. W naszym portfolio znajduje się obecnie 10 arytstów, na czele z RENI JUSIS, Tomek Makowiecki, Daniel Bloom czy Coals. Co roku nasi artyści występują na największych imprezach w Polsce, a także stawiają pierwsze kroki na zagranicznych festiwalach. Oprócz lokalnych przedsięwzięć współpracujemy bookingowo z islandzką grupą Vök, oraz prężnie rozwijamy kontakty z zagranicznymi instytucjami promującymi muzykę

MIN t

W swoim brzmieniu zgrabnie lawiruje między pulsującym minimalem, tanecznym housem, a rozmarzonym ambientem. Wisienką na torcie jest pełen charakteru głos, który spaja mozaikę muzycznych fascynacji. Uwagę na siebie zwróciła singlem Goodbye For Lullaby, który w jednej chwili zdobył uznanie wśród dziennikarzy. Jako największe inspiracje wymienia Ninę Kravitz, Flying Lotusa i Bonobo. Wyjątkowy nastrój, który artystka kreuje podczas live actów przenosił w inny wymiar publikę takich festiwali jak Opener, Spring Break czy Soundrive. MIN t supportowała także islandzki zespół Gus Gus podczas ich trasy po Polsce i XXANAXX podczas „Last Triangle Tour” jesienią 2015 roku.

https://www.facebook.com/MINtMartynaKubicz
https://www.youtube.com/channel/UCDBdVsPWJFuqHp0c7YaHTcw
https://open.spotify.com/artist/3XWDa6sNlKADEYRI1mDvWs

A_GIM

Agim Dżeljilji to jeden z najbardziej doświadczonych producentów muzyki elektronicznej w Polsce. Tworząc grupę Őszibarack, od 2004 roku wydał cztery albumy długogrające, których powodzenie zaowocowało występami na wielu zagranicznych festiwalach (m.in. Eurosonic czy Europavox). W międzyczasie, jako producent współpracował z zespołem Husky. Przez ostatnie lata, wraz z Igorem Pudło ze Skalpela i Jankiem Młynarskim współtworzył projekt Nervy, łącząc swoje fascynacje brzmieniem syntezatorów z żywym instrumentarium. Dziś kontynuuje działania pod tym szyldem w pojedynkę, wspierany przez sekcję dętą, z którą w maju tego roku występował na żywo w kultowym berlińskim Berghain. A_GIM to też producent, który chętnie wciela się w rolę remiksera, biorąc na warsztat m.in. kompozycje Noviki, Hey czy Baascha. Z tą pierwszą współpracuje na stałe, mając duży wpływ na brzmienie jej kolejnych wydawnictw. I choć praca grupowa wychodzi mu wyjątkowo dobrze, o czym świadczą również ostatnie poczynania w składzie orkiestry Męskiego Grania, artysta postanowił w końcu spróbować swoich sił solo. Pora, by poznać kolejne oblicze tego niezwykle utalentowanego muzyka!

https://www.facebook.com/AGIMDZE/
https://www.youtube.com/channel/UCFDRvvY9BsJ3PpzbQAvGB9A

NOVIKA & MR. LEX

Novika to od lat jedna z najbardziej aktywnych postaci na polskiej scenie klubowej. Początkowo udzielała się w zespole Futro oraz u boku innych (Smolik, Fisz, 15 Minut Projekt), a solowo zadebiutowała w 2006 roku albumem “Tricks Of Life”. Dwukrotna zdobywczyni nagrody Frederyka. Ostatni krążek pt. „Heart Times” wydała w roku 2013. W ciągu swojej kariery zagrała na najważniejszych polskich festiwalach (Open’er, Freeform, Audioriver, Selector, Tauron Nowa Muzyka) oraz zagranicą (Wilsonic Festival, Great Escape, Waves Vienna, Targi Expo w Shanghaju). Razem z Mr. Lexem regularnie występują w najlepszych polskich klubach, a wypracowana przez laty pozycja na scenie przyciąga na ich sety liczną publikę.

http://www.facebook.com/novikamusic
http://www.youtube.com/novikatv

Warsaw Music Week to nowoczesny festiwal miejski prezentujący utalentowanych Artystów z Polski i zagranicy a także najlepsze kluby i sale koncertowe w stolicy. To pierwszy w Polsce festiwal o charakterze showcase’owym, gdzie polskie wytwórnie fonograficzne oraz niezależne labele prezentują swoich Artystów oraz ich nowe wydawnictwa.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na Warsaw Music Week 2016

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK