Biletomat Koncerty TEDE / VANILLAHAJS

Koncerty: TEDE / VANILLAHAJS

Bilety na koncert

TEDE / VANILLAHAJS

termin

Pt, 25 września 2015 godz. 21:00

miejsce

Rejs
Nowy Świat 2, 15-435 Białystok

organizator

L2L

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 21 wrz 2015 08:34

30 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 25 wrz 2015 17:00

35 PLN

Wyprzedane 

📄Koncert Tede w Białymstoku

Już 25 września Live2Listen i Wielkie Joł zapraszają do Białegostoku na koncert premierowy najnowszej plyty Tede ‪#‎VANlLLAHAJS‬!

Tede, czyli Jacek Graniecki, to prawdopodobnie najbardziej znany polski raper, a przy okazji jeden z bardziej kontrowersyjnych przedstawicieli gatunku. Sławę zawdzięcza nie tylko projektom muzycznym, ale równie zręcznej działalności biznesowej i umiejętnemu kształtowaniu własnego wizerunku.

Tede został laureatem wielu nagród, wśród których warto wymienić Ślizgery i Belvedere Achievement Award. Był wielokrotnie nominowany do Fryderyków, a występ na Festiwalu Muzycznym Telewizji Polskiej Opole 2009 zawdzięcza nominacjom w dwóch kategoriach: “Artysta roku” i “Płyta roku” za album “Ścieżka Dźwiękowa”. W 2010 roku otrzymał „Superjedynkę” na Festivalu w Opolu w kategorii Hip-hop.

#VANlLLAHAJS to trzynasty, solowy album Tede. Płyta w całości została wyprodukowana w Wielkie Joł Studio przez Sir Micha, który zadbał o jej brzmienie w najdrobniejszych detalach.

Sama wytwórnia tak opisuje krążek:
"Choć VANILLAHAJS brzmi bardzo nowocześnie, to starsi fani Tede też nie będą zawiedzeni. Trafne obserwacje i przekaz ukryty pomiędzy wierszami to wciąż specjalność TDF'a."

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK