Biletomat Koncerty Terrific Sunday

Koncerty: Terrific Sunday

Bilety na koncert

Terrific Sunday

termin

Śr, 02 marca 2016 godz. 19:00

miejsce

Blue Note
ul. Kościuszki 79, 61-891 Poznań

organizator

P.W. Events

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 01 mar 2016 23:59

22 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 02 mar 2016 15:00

25 PLN

Wyprzedane 

📄Terrific Sunday w poznańskim klubie Blue Note

Terrific Sunday

Agencja P.W. Events z ogromną radością zaprasza na koncert niezwykłego objawienia polskiej sceny muzyki alternatywnej - Terrific Sunday! Zespół zagra 2.03 w poznańskim klubie Blue Note i będzie to koncert promujący ich debiutancki album „Strangers, Lovers”, za który odpowiedzialna jest wytwórnia Sony Music Poland.

Terrific Sunday to poznański kwartet grający od marca 2013 roku. Zespół posiada krótki staż, jednak jego muzycy to doświadczeni instrumentaliści, którzy wcześniej udzielali się już w wielu projektach muzycznych. W marcu będą obchodzić 3-cie urodziny, a za sobą mają już udział w największych festiwalach w Polsce: Open’er Festival, Orange Warsaw Festival, Jarocin Festival, Behind The Trees czy Seven Festival. Mieli przyjemność zagrać u boku takich artystów jak: Artur Rojek, Hey czy Muchy. Ponadto zespół został zwycięzcą konkursu Skoda Auto Muzyka, dzięki któremu zagrali w koncertowym studiu Programu III Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej.

Terrific Sunday, tworząc swój materiał, inspirują się szeroko pojętą muzyką niezależną. Wypadkową doświadczeń i inspiracji chłopaków są dwie EP-ki: Terrific Sunday EP oraz Tonight EP, które zespół wydał własnym sumptem i sam dystrybuował w sieci. Nad ich produkcją czuwał wokalista zespołu - Piotr Kołodyński. Dzięki nim na polskim rynku muzycznym grupa funkcjonuje jako silny głos muzyki alternatywnej. Wydawnictwa zostały świetnie przyjęte przez fanów jaki i przez krytykę. Pierwszy krokiem do w pełni profesjonalnej kariery był kontrakt podpisany z Sony Music Poland. W kwietniu 2015 pojawił się singiel „Bombs Away”, zwiastujący debiutancki album „Strangers, Lovers”, który ukazał się w październiku 2015 - za produkcję płyty odpowiedzialny był Marcin Bors - jeden z najbardziej rozchwytywanych polskich producentów.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK