Biletomat Koncerty The 69 Eyes

Koncerty: The 69 Eyes

Bilety na koncert

The 69 Eyes

termin

Śr, 09 listopada 2016 godz. 19:00

miejsce

B90
Ul. Elektryków, 16-061 Gdańsk

organizator

Sopocka Odessa

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 09 lis 2016 16:00

70 PLN

Wyprzedane 

📄The 69 Eyes zagrają w Gdańsku

The 69 Eyes

2000 rok okazał się przełomem dla The 69 Eyes. To właśnie wtedy na sklepowe półki trafił album "Blessed Be", który rozsławił ich goth'n'rollowy styl i przysporzył wielbicieli na całym globie. Mimo że wciąż pochodzące z niego "Brandon Lee", "Gothic Girl" czy "The Chair" (gdzie gościnnie zaśpiewał Villie Valo z zespołu HIM) stanowią najbardziej charakterystyczne przeboje Finów, kapela funkcjonuje od blisko dwudziestu pięciu lat i ma na koncie aż jedenaście krążków. Niektóre z nich spotkały się z dobrym przyjęciem krytyków oraz fanów, inne okazały się zawodem, niemniej w wypadku najnowszego ("Universal Monsters") zdania są ujednolicone - The 69 Eyes powrócili w rewelacyjnej formie, na co duży wpływ miał producent nowego materiału.

"Minęło jakieś piętnaście lat odkąd nagraliśmy Blessed Be oraz Paris Kills z Johnnym Lee Michaelsem w Helsinkach. Możecie uznać Universal Monsters za kontynuację tych albumów. Nikt już nie tworzy takiej muzyki" - przekonuje Jyrki 69, wokalista. Dla każdego fana będzie to wystarczająca rekomendacja.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK