Biletomat Koncerty Poznań The Algorithm

Koncerty: The Algorithm

Bilety na koncert

The Algorithm

termin

Pt, 08 kwietnia 2016 godz. 18:00

miejsce

Pod Minogą
Nowowiejskiego 8, 61-647 Poznań

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Czw, 07 kwi 2016 23:59

29 PLN

Wyprzedane


Standard

II pula

dostępna do
Pt, 08 kwi 2016 15:00

35 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄The Algorithm w Poznaniu!

The Algorithm

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert The Algorithm! Ukrywający się pod tym pseudonimem Francuz, Remi Gallego, przyjedzie do Polski 8 kwietnia 2016 i wystąpi w poznańskim klubie Pod Minogą.

18:00 wejście, 19:00 support, 20:00 Algorithm

The Algorithm to projekt, który powstał w 2009 roku. Po kilku latach aktywności, przede wszystkim w kapelach metalowych, Remi Gallego postanowił skupić się na swoich producenckich aspiracjach. Po dwóch latach prób zagrał swój pierwszy solowy koncert – na festiwalu Euroblast w Niemczech i podpisał kontrakt płytowy z wytwórnią Basick Records. W 2012 roku ukazał się debiutancki album Gallego. Płyta „Polymorphic Code” spotkała się z dobrym przyjęciem, a skład The Algorithm poszerzył się o perkusistę – do Remiego dołączył Mike Malyan z Monuments. Premiera płyty została połączona z trasą koncertową. The Algorithm można było zobaczyć na scenach Europy, Australii czy Azji. Jednocześnie Gallego wciąż tworzył – odpowiada m.in. za warstwę dźwiękową gier „Super Mutant Alien Assault” czy „Hacknet”, ma na koncie także sporo remixów, w tym także dla Daft Punk! W 2014 The Algorithm wydał drugi album – „Octopus4”. Tym razem przy perkusji zasiadł Jean Ferry z Uneven Structure. The Algorithm to wyjątkowe połączenie. Gallego sprawnie łączy w swojej twórczości elementy muzyki elektronicznej (trans, dubstep) z trendami nowoczesnego metalu i jest to mieszanka wybuchowa!

W 2016 roku The Algorithm ruszy w trasę promocyjną z nowym albumem - "Brute Force".

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK