Biletomat Koncerty The Algorithm

Koncerty: The Algorithm

Bilety na koncert

The Algorithm

termin

Pt, 08 kwietnia 2016 godz. 18:00

miejsce

Pod Minogą
Nowowiejskiego 8, 61-647 Poznań

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 07 kwi 2016 23:59

29 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 08 kwi 2016 15:00

35 PLN

Wyprzedane 

📄The Algorithm w Poznaniu!

The Algorithm

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert The Algorithm! Ukrywający się pod tym pseudonimem Francuz, Remi Gallego, przyjedzie do Polski 8 kwietnia 2016 i wystąpi w poznańskim klubie Pod Minogą.

18:00 wejście, 19:00 support, 20:00 Algorithm

The Algorithm to projekt, który powstał w 2009 roku. Po kilku latach aktywności, przede wszystkim w kapelach metalowych, Remi Gallego postanowił skupić się na swoich producenckich aspiracjach. Po dwóch latach prób zagrał swój pierwszy solowy koncert – na festiwalu Euroblast w Niemczech i podpisał kontrakt płytowy z wytwórnią Basick Records. W 2012 roku ukazał się debiutancki album Gallego. Płyta „Polymorphic Code” spotkała się z dobrym przyjęciem, a skład The Algorithm poszerzył się o perkusistę – do Remiego dołączył Mike Malyan z Monuments. Premiera płyty została połączona z trasą koncertową. The Algorithm można było zobaczyć na scenach Europy, Australii czy Azji. Jednocześnie Gallego wciąż tworzył – odpowiada m.in. za warstwę dźwiękową gier „Super Mutant Alien Assault” czy „Hacknet”, ma na koncie także sporo remixów, w tym także dla Daft Punk! W 2014 The Algorithm wydał drugi album – „Octopus4”. Tym razem przy perkusji zasiadł Jean Ferry z Uneven Structure. The Algorithm to wyjątkowe połączenie. Gallego sprawnie łączy w swojej twórczości elementy muzyki elektronicznej (trans, dubstep) z trendami nowoczesnego metalu i jest to mieszanka wybuchowa!

W 2016 roku The Algorithm ruszy w trasę promocyjną z nowym albumem - "Brute Force".

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK