Biletomat Koncerty Wrocław The Dumplings

Koncerty: The Dumplings

Bilety na koncert

The Dumplings

termin

So, 20 czerwca 2015 godz. 20:00

miejsce

Stary Klasztor
Purkyniego 1, Wrocław

organizator

Good Taste Production sp. z o.o.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Pon, 04 maj 2015 13:35

25 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
So, 20 cze 2015 16:00

35 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄The Dumplings zagrają w Starym Klasztorze!

The Dumplings

Good Taste Production zaprasza na koncert zespołu The Dumplings, który odbędzie się 20 czerwca we wrocławskim Starym Klasztorze!

Nowoczesna elektronika nasiąknięta głębokim basem . Intensywność emocjonalna przełożona na teksty opisujące mikrokosmos relacji międzyludzkich z perspektywy młodych ludzi. Taneczny smutek, chwytliwe melodie i antyteza gwiazdorstwa. Justyna Święs (śpiew i teksty) i Kuba Karaś (muzyka i teksty) udowodnili, że potrafią przemawiać własnym głosem bez niepotrzebnych kompromisów. Za swój debiutancki album „No Bad Days” (2014) zostali nominowani do Fryderyków w kategoriach: Fonograficzny Debiut Roku oraz Płyta roku alternatywa/ Indie/ elektronika.


Błyskotliwy debiut The Dumplings w 2013 roku sprawił, że ich muzyką zainteresowały się największe wytwórnie w Polsce. W ciągu miesiąca zdobyli 13 tysięcy fanów na facebooku (aktualnie jest ich ponad 52 tysiące) a wraz z internetowym rozgłosem pojawiły się koncerty, których zagrali już 94 od września 2013.

2014 rok był dla zespołu czasem intensywnej pracy. W styczniu nagrywana była płyta w domowym studiu Bartosza Szczęsnego z Rebeki (który był producentem krążka). Piosenki The Dumplings znalazły się w fimie „Facet (nie)potrzebny od zaraz” i spektaklu „ONY Teatru im. Juliusz Ostrewy w Gorzowie Wielkopolskim. Powstała także muzyka specjalnie napisana przez Kubę do spektaklu „Elling” w Teatrze Śląskim w Katowicach.

Premiera albumu „No Bad Days” (13.05.2014) zbiegła się z koncertami w Anglii na festiwalach Liverpool Sound City, The Great Escape w Brighton i Londynie. Płyta promowana była koncertowo przez całe lato i jesień 2014 (m.i.n Off Festival, Grape Festival na Słowacji czy United Island w Pradze)

W 2015 roku zespół promuje swoją muzykę za granicą. Zagrał koncert w Paryżu w ramach imprezy Polish Fashion Now oraz w Meksyku w ramach Festiwalu filmowego Short Waves.
Debiutancka płyta zespołu pojawiła się w wielu rankingach na płytę roku 2014 (m.i.n 4 miejsce wg. Dziennikarzy Gazety Wyborczej czy 9 miejsce według Onetu) The Dumplings (razem z Curly Heads) zostali uznani za debiut roku przez czytelników Music Is. Justyna i Kuba nie spoczywają jednak na laurach i w międzyczasie bardzo częstego koncertowania (64 koncerty w 2014 roku!) wymyślają już nowe piosenki!

Plany na 2015 rok obejmują nagranie drugiej płyty (premiera jesień 2015) oraz europejskie trasy koncertowe obejmujące Słowację, Czechy, Francję oraz UK.

Zamów Bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK