Biletomat Koncerty The Dumplings

Koncerty: The Dumplings

Bilety na koncert

The Dumplings

termin

Nd, 13 grudnia 2015 godz. 19:00

miejsce

Kwadrat
Stanisława Skarżyńskiego 1, 31-866 Kraków

organizator

Magic Music

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 12 gru 2015 23:59

35 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 13 gru 2015 15:00

40 PLN

Wyprzedane 

📄Zapraszamy na koncert The Dumplings w krakowskim Kwadracie!

The Dumplings

Laureaci Nagrody Fryderyk w kategorii Debiut roku za 2014 rok. Nowoczesna elektronika nasiąknięta głębokim basem . Intensywność emocjonalna przełożona na teksty opisujące mikrokosmos relacji międzyludzkich z perspektywy młodych ludzi. Taneczny smutek i chwytliwe melodie.Justyna Święs (śpiew i teksty) i Kuba Karaś (muzyka i teksty) udowodnili, że potrafią przemawiać własnym głosem bez niepotrzebnych kompromisów.

Wejście: 19:00, Koncert 20:00

13 listopada 2015 została wydana druga płyta zespołu zatytułowana „Sea You Later”.

Morze. Przestrzeń. Mrok. The Dumplings na swoim drugim albumie pokazują swoje dojrzałe oblicze. „Sea You Later” jest płytą zrealizowaną w autorski sposób. W całości jest skomponowana, napisana i wyprodukowana przez zespół. Za miksy wydawnictwa odpowiedzialny jest Piotr „Emade” Waglewski, a za mastering Jacek Gawłowski.

„Sea You Later” jest krokiem zespołu w nowym muzycznym kierunku. Elektropopowy duet mocno stawia na elektronikę w duchu nowych brzmień, ale nie zapomina o chwytliwych piosenkach znaku rozpoznawalnym twórczości Justyny Święs i Kuby Karasia.

Justyna: „Jest to dla nas bardzo ważna płyta, ponieważ od początku do końca wychodzi z nas, znajdują sie na niej teksty odnaszace sie do ważnych nam filmów książek i momentów z życia, zaczęliśmy rownież wspólnie komponować muzykę."

Kuba: „Sea You Later to brzmienia różnych epok. Nie zabrakło smutnych wręcz balladowych utworów jak i mocnego uderzenia basem. Jest to płyta tak różna jak my, ale spaja ją jeden pierwiastek jakim jest głos Justyny.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK